1416489
Phoenix Contact
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1416489 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1416489 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 1416489 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CBL FMALE RA TO MALE RA 6POS |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $17.486 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 1416489 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CBL FMALE RA TO MALE RA 6POS |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 2191 pcs |
| Pepa Raraunga | 1416489 Datasheet |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP68 |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | - |
| Ētahi Ingoa | SAC-6P-MINMR/ 1,0-547/MINFR |
| Te roa | 3.28' (1.00m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly 3.28' (1.00m) |
| Tae | Yellow |
| Momo Tae | Round |
| Ko te Hononga Tuarua o nga Tauranga Kua Whakamahia | All |
| Te Hononga Tuarua o nga Tauranga | 6 |
| Hononga Tuarua | 7/8" Male, Right Angle |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 6 |
| Hononga Tuatahi | 7/8" Female, Right Angle |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Phoenix Contact. Kei a matou nga 2191 nga Phoenix Contact 1416489 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
1416481 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO MALE RA 5POS - I roto i te Stock:
2097
- Wahanga #:
1416496 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO MALE RA 2POS - I roto i te Stock:
3157
- Wahanga #:
1416492 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 6POS 3.28' - I roto i te Stock:
5445
- Wahanga #:
1416487 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 6POS - I roto i te Stock:
3623
- Wahanga #:
1416484 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 5POS 3.28' - I roto i te Stock:
4754
- Wahanga #:
1416495 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 2POS - I roto i te Stock:
4202
- Wahanga #:
1416480 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 5POS - I roto i te Stock:
4695
- Wahanga #:
1416490 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE RA 6POS 3.28' - I roto i te Stock:
2147
- Wahanga #:
1416483 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 5POS - I roto i te Stock:
4031
- Wahanga #:
1416498 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 2POS - I roto i te Stock:
5315
- Wahanga #:
1416491 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 6POS - I roto i te Stock:
3777
- Wahanga #:
1416485 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE 5POS 3.28' - I roto i te Stock:
2124
- Wahanga #:
1416494 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 2POS - I roto i te Stock:
5105
- Wahanga #:
1416500 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 2POS 3.28' - I roto i te Stock:
4418
- Wahanga #:
1416488 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 6POS - I roto i te Stock:
2941
- Wahanga #:
1416478 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE 4POS 3.28' - I roto i te Stock:
2475
- Wahanga #:
1416479 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 5POS - I roto i te Stock:
4279
- Wahanga #:
1416497 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE RA 2POS 3.28' - I roto i te Stock:
2769
- Wahanga #:
1416493 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE 6POS 3.28' - I roto i te Stock:
1774
- Wahanga #:
1416482 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE RA 5POS 3.28' - I roto i te Stock:
2544

