1414730
Phoenix Contact
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1414730 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1414730 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 1414730 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | PANEL FEED-THROUGH QUICKON CONNE |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $7.043 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 1414730 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | PANEL FEED-THROUGH QUICKON CONNE |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 5247 pcs |
| Pepa Raraunga | 1414730 Datasheet |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP66, IP68, IP69K, Panel Mount |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | - |
| Ētahi Ingoa | QPD W 4PE1 5 5-10 M25 0 5 BK |
| Te roa | 1.64' (500.00mm) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly 1.64' (500.00mm) |
| Tae | Multiple |
| Momo Tae | Individual |
| Hononga Tuarua | Wire Leads |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 5 |
| Hononga Tuatahi | M25 Panel Feed-Through |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Phoenix Contact. Kei a matou nga 5247 nga Phoenix Contact 1414730 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
1414734 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
PANEL FEED-THROUGH QUICKON CONNE - I roto i te Stock:
4158
- Wahanga #:
1414711 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CONN T-DISTRIBUTOR 3POS IDC - I roto i te Stock:
1682
- Wahanga #:
1414749 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CONNECTOR QUICKON CONNECTION NO. - I roto i te Stock:
5774
- Wahanga #:
1414733 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
PANEL FEED-THROUGH QUICKON CONNE - I roto i te Stock:
4608
- Wahanga #:
1414738 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
PANEL FEED-THROUGH QUICKON CONNE - I roto i te Stock:
11583
- Wahanga #:
1414740 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CONN DISTRIBUTOR 5POS IDC - I roto i te Stock:
7234
- Wahanga #:
1414750 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CONNECTOR QUICKON CONNECTION NO. - I roto i te Stock:
6660
- Wahanga #:
1414756 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
H DISTRIBUTOR QUICKON CONNECTION - I roto i te Stock:
1206
- Wahanga #:
1414731 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
PANEL FEED-THROUGH QUICKON CONNE - I roto i te Stock:
4280
- Wahanga #:
1414715 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CONN H-DISTRIBUTOR 4POS IDC - I roto i te Stock:
1289
- Wahanga #:
1414728 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
PROTECTIVE CAP PLASTIC FOR QUICK - I roto i te Stock:
18142
- Wahanga #:
1414712 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CONN T-DISTRIBUTOR 3POS IDC - I roto i te Stock:
1944
- Wahanga #:
1414722 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
PROTECTIVE CAP PLASTIC FOR QUICK - I roto i te Stock:
20791
- Wahanga #:
1414710 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
T DISTRIBUTOR QUICKON CONNECTION - I roto i te Stock:
1862
- Wahanga #:
1414720 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
H DISTRIBUTOR QUICKON CONNECTION - I roto i te Stock:
1316
- Wahanga #:
1414717 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CONN H-DISTRIBUTOR 4POS IDC - I roto i te Stock:
2068
- Wahanga #:
1414755 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
H DISTRIBUTOR QUICKON CONNECTION - I roto i te Stock:
1130
- Wahanga #:
1414742 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CONN DISTRIBUTOR 5POS IDC - I roto i te Stock:
6839
- Wahanga #:
1414716 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CONN H-DISTRIBUTOR 4POS IDC - I roto i te Stock:
1522
- Wahanga #:
1414719 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
H DISTRIBUTOR QUICKON CONNECTION - I roto i te Stock:
1363

