1402439
Phoenix Contact
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1402439 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1402439 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 1402439 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CORD 8 POS MALE 10M CAT5E |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | Get a quote | ||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 1402439 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CORD 8 POS MALE 10M CAT5E |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 5750 pcs |
| Pepa Raraunga | 1402439 |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP67, IP69K |
| Te whakangungu | Shielded |
| Raupapa | - |
| Te roa | 32.8' (10.00m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly Circular 08 pos Male to Male 32.8' (10.00m) |
| Tae | Black |
| Momo Tae | Round |
| Ko te Hononga Tuarua o nga Tauranga Kua Whakamahia | All |
| Te Hononga Tuarua o nga Tauranga | 8 |
| Hononga Tuarua | M12 Male |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 8 |
| Hononga Tuatahi | M12 Male |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Phoenix Contact. Kei a matou nga 5750 nga Phoenix Contact 1402439 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
1402423 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO MALE 17POS 65.6' - I roto i te Stock:
245
- Wahanga #:
1402446 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CORD 8 POS MALE 15M CAT5E - I roto i te Stock:
563
- Wahanga #:
1402304 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 19COND 20AWG BLACK 164' - I roto i te Stock:
68
- Wahanga #:
1402420 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CONN MOD PLUG 8P8C SHIELDED - I roto i te Stock:
3804
- Wahanga #:
1402440 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CORD 8 POS MALE 15M CAT5E - I roto i te Stock:
406
- Wahanga #:
1402442 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CORD 8 POS MALE 1M CAT5E - I roto i te Stock:
4441
- Wahanga #:
1402427 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CORD 8 POS MALE 2M CAT5E - I roto i te Stock:
4224
- Wahanga #:
1402441 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CORD 8 POS MALE 20M CAT5E - I roto i te Stock:
389
- Wahanga #:
1402425 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CORD 8 POS MALE 500MM CAT5E - I roto i te Stock:
1245
- Wahanga #:
1402445 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CORD 8 POS MALE 10M CAT5E - I roto i te Stock:
4564
- Wahanga #:
1402426 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CORD 8 POS MALE 1M CAT5E - I roto i te Stock:
4908
- Wahanga #:
1402443 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CORD 8 POS MALE 2M CAT5E - I roto i te Stock:
5980
- Wahanga #:
1402422 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO MALE 17POS 32.8' - I roto i te Stock:
434
- Wahanga #:
1402398 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
VS-M12MSBBP-IP20-93E/1,0 - I roto i te Stock:
1033
- Wahanga #:
1402428 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CORD 8 POS MALE 5M CAT5E - I roto i te Stock:
6021
- Wahanga #:
1402447 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CORD 8 POS MALE 20M CAT5E - I roto i te Stock:
426
- Wahanga #:
1402449 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO MALE 4POS SHLD 3.28' - I roto i te Stock:
5193
- Wahanga #:
1402444 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CORD 8 POS MALE 5M CAT5E - I roto i te Stock:
5317
- Wahanga #:
1402421 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO MALE 17POS 16.4' - I roto i te Stock:
657
- Wahanga #:
1402448 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO MALE 4POS SHLD 1.64' - I roto i te Stock:
2192

