XS5WT421JM2KR
Omron
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona XS5WT421JM2KR me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona XS5WT421JM2KR me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | XS5WT421JM2KR |
|---|---|
| Kaihanga | Omron |
| Whakaahuatanga | CABLE ASSY ETHERNET CIRC |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $53.65 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | XS5WT421JM2KR |
|---|---|
| Kaihanga | Omron |
| Whakaahuatanga | CABLE ASSY ETHERNET CIRC |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 555 pcs |
| Pepa Raraunga | XS5/XS6 |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Cat5e, Industrial Environments - IP67 |
| Te whakangungu | Shielded |
| Raupapa | XS5W |
| Ētahi Ingoa | XS5W-T421-JM2-KR |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te roa | 32.8' (10.00m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly Circular 04 pos Male to Male 32.8' (10.00m) |
| Tae | Blue |
| Momo Tae | Round |
| Ko te Hononga Tuarua o nga Tauranga Kua Whakamahia | All |
| Te Hononga Tuarua o nga Tauranga | 4 |
| Hononga Tuarua | M12 Male |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 4 |
| Hononga Tuatahi | M12 Female |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Omron. Kei a matou nga 555 nga Omron XS5WT421JM2KR kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
XS5WT421BM1K - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY ETHERNET CIRC - I roto i te Stock:
1359
- Wahanga #:
XS5WT421KMCKR - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY ETHERNET CIRC - I roto i te Stock:
459
- Wahanga #:
XS5WT421XMDK - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 164.04' - I roto i te Stock:
197
- Wahanga #:
XS5WT421CMCKR - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY ETHERNET CIRC - I roto i te Stock:
1162
- Wahanga #:
XS5WT421EMCKR - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY ETHERNET CIRC - I roto i te Stock:
763
- Wahanga #:
XS5WT421LMDK - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 65.62' - I roto i te Stock:
536
- Wahanga #:
XS5WT421CM2KR - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY ETHERNET CIRC - I roto i te Stock:
1924
- Wahanga #:
XS5WT421DM2KR - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY ETHERNET CIRC - I roto i te Stock:
1309
- Wahanga #:
XS5WT421NMDK - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 98.43' - I roto i te Stock:
325
- Wahanga #:
XS5WT421JMCKR - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY ETHERNET CIRC - I roto i te Stock:
278
- Wahanga #:
XS5WT421DMCKR - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY ETHERNET CIRC - I roto i te Stock:
930
- Wahanga #:
XS5WT421BMCKR - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY ETHERNET CIRC - I roto i te Stock:
1375
- Wahanga #:
XS5WD422H81F - Kaihanga:
Omron Automation & Safety - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY CIRC 4POS - I roto i te Stock:
860
- Wahanga #:
XS5WT421KM2KR - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY ETHERNET CIRC - I roto i te Stock:
583
- Wahanga #:
XS5WT421GMCKR - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY ETHERNET CIRC - I roto i te Stock:
729
- Wahanga #:
XS5WT421BM2KR - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY ETHERNET CIRC - I roto i te Stock:
977
- Wahanga #:
XS5WT421PMDK - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 131.23' - I roto i te Stock:
295
- Wahanga #:
XS5WT421TMDK - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 82' - I roto i te Stock:
370
- Wahanga #:
XS5WT421EM2KR - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY ETHERNET CIRC - I roto i te Stock:
1198
- Wahanga #:
XS5WT421GM2KR - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY ETHERNET CIRC - I roto i te Stock:
553

