XS5W-T421-GM2-K
Omron
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona XS5W-T421-GM2-K me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona XS5W-T421-GM2-K me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | XS5W-T421-GM2-K |
|---|---|
| Kaihanga | Omron |
| Whakaahuatanga | CABLE ASSY ETHERNET M12 CIRC 5M |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 5 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $49.368 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | XS5W-T421-GM2-K |
|---|---|
| Kaihanga | Omron |
| Whakaahuatanga | CABLE ASSY ETHERNET M12 CIRC 5M |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 770 pcs |
| Pepa Raraunga | XS5/XS6 |
| Hua Hua | XS5W-T421-GM2-K.jpg |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Cat5e, Industrial Environments - IP67 |
| Te whakangungu | Shielded |
| Raupapa | XS5W |
| Ētahi Ingoa | XS5WT421GM2K Z3063 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te roa | 16.40' (5.00m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly Circular 04 pos Male to Male 16.40' (5.00m) |
| Tae | Blue |
| Momo Tae | Round |
| Ko te Hononga Tuarua o nga Tauranga Kua Whakamahia | All |
| Te Hononga Tuarua o nga Tauranga | 4 |
| Hononga Tuarua | M12 Male |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 4 |
| Hononga Tuatahi | M12 Female |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Omron. Kei a matou nga 770 nga Omron XS5W-T421-GM2-K kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
XS5W-T421-JMD-K - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 32.81' - I roto i te Stock:
531
- Wahanga #:
XS5W-T421-DMC-K - Kaihanga:
Omron Automation & Safety - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY ETHERNET M12-RJ45 2M - I roto i te Stock:
1045
- Wahanga #:
XS5W-T421-GMD-K - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 16.4' - I roto i te Stock:
740
- Wahanga #:
XS5W-T421-EMD-K - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 9.84' - I roto i te Stock:
977
- Wahanga #:
XS5W-T422-AMC-K - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
ETHERNET CABLE M12ANG-RJ45 0.3M - I roto i te Stock:
1857
- Wahanga #:
XS5W-T421-KMD-K - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 15' - I roto i te Stock:
507
- Wahanga #:
XS5W-T421-CM2-K - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE ETHERNET M12/M12 1M - I roto i te Stock:
1493
- Wahanga #:
XS5W-T421-GMC-K - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY ETHERNET M12-RJ45 5M - I roto i te Stock:
881
- Wahanga #:
XS5W-T421-DM2-K - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY ETHERNET M12 CIRC 2M - I roto i te Stock:
1113
- Wahanga #:
XS5W-T421-JMC-K - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY ETHERNET M12-RJ45 10M - I roto i te Stock:
702
- Wahanga #:
XS5W-T421-BMD-K - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 1.64' - I roto i te Stock:
930
- Wahanga #:
XS5W-T421-CMC-K - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE ETHERNET M12/RF45 1M - I roto i te Stock:
1345
- Wahanga #:
XS5W-T421-KM2-K - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE ETHERNET M12/M12 15M - I roto i te Stock:
354
- Wahanga #:
XS5W-T421-JM2-K - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY ETHERNET M12 CIR 10M - I roto i te Stock:
480
- Wahanga #:
XS5W-T422-AM2-K - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
ETHERNET CABLE ANG 0.3M - I roto i te Stock:
2517
- Wahanga #:
XS5W-T421-EMC-K - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE ETHERNET M12/RF45 3M - I roto i te Stock:
1008
- Wahanga #:
XS5W-T421-CMD-K - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 3.28' - I roto i te Stock:
1071
- Wahanga #:
XS5W-T421-DMD-K - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 6.56' - I roto i te Stock:
1010
- Wahanga #:
XS5W-T421-KMC-K - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE ETHERNET M12/RF45 15M - I roto i te Stock:
464
- Wahanga #:
XS5W-T421-EM2-K - Kaihanga:
Omron - Whakaahuatanga:
CABLE ETHERNET M12/M12 3M - I roto i te Stock:
907
