PESD5V0X1BCSFYL
Nexperia
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona PESD5V0X1BCSFYL me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona PESD5V0X1BCSFYL me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | PESD5V0X1BCSFYL |
|---|---|
| Kaihanga | Nexperia |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 5V 5.5V DSN0603-2 |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 9000 pcs | 18000 pcs | 27000 pcs | 63000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.03 | $0.027 | $0.025 | $0.022 | ||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | PESD5V0X1BCSFYL |
|---|---|
| Kaihanga | Nexperia |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 5V 5.5V DSN0603-2 |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 1058549 pcs |
| Pepa Raraunga | PESD5V0X1BCSF |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 5V (Max) |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 5.5V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 6V |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | DSN0603-2 |
| Raupapa | - |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | - |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 0201 (0603 Metric) |
| Ētahi Ingoa | 1727-2679-2 568-13197-2 568-13197-2-ND 934069673315 PESD5V0X1BCSFYL-ND |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 7A (8/20µs) |
| Capacitance @ Frequency | 1.1pF @ 1MHz |
| Mahinga Korero | 1 |
| Nga tono | General Purpose |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Nexperia. Kei a matou nga 1058549 nga Nexperia PESD5V0X1BCSFYL kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
PESD5V0X1UB,135 - Kaihanga:
Nexperia - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5V 8V SOD523 - I roto i te Stock:
465387
- Wahanga #:
PESD5V0V1USF,315 - Kaihanga:
Nexperia - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5V DSN0603-2 - I roto i te Stock:
614969
- Wahanga #:
PESD5V0V4UF,115 - Kaihanga:
NXP Semiconductors / Freescale - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5V 13V 6XSON SOT886 - I roto i te Stock:
5470
- Wahanga #:
PESD5V0X1ULD,315 - Kaihanga:
Nexperia USA Inc. - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5VWM 8VC SOD882 - I roto i te Stock:
449074
- Wahanga #:
PESD5V0V1BSF,315 - Kaihanga:
Nexperia - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5V 12.8V DSN0603-2 - I roto i te Stock:
789597
- Wahanga #:
PESD5V0X1BQ,115 - Kaihanga:
Nexperia - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5V SOT663 - I roto i te Stock:
435379
- Wahanga #:
PESD5V0X2UMBYL - Kaihanga:
Nexperia - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5V 14V DFN1006-3 - I roto i te Stock:
559287
- Wahanga #:
PESD5V0X1BCL,315 - Kaihanga:
Nexperia - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5.5V 18V DFN1006-2 - I roto i te Stock:
617212
- Wahanga #:
PESD5V0X1BCAL,315 - Kaihanga:
Nexperia - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5.5V 17V DFN1006-2 - I roto i te Stock:
400750
- Wahanga #:
PESD5V0V4UG,115 - Kaihanga:
NXP Semiconductors / Freescale - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5V 13V SOT353 - I roto i te Stock:
4110
- Wahanga #:
PESD5V0V2BMYL - Kaihanga:
Nexperia - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5V 12.5V DFN1006-3 - I roto i te Stock:
1451510
- Wahanga #:
PESD5V0X1UALD,315 - Kaihanga:
Nexperia USA Inc. - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5VWM 9VC SOD882 - I roto i te Stock:
499191
- Wahanga #:
PESD5V0X2UAMYL - Kaihanga:
Nexperia - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5V 14V DFN1006-3 - I roto i te Stock:
510377
- Wahanga #:
PESD5V0X2UAMBYL - Kaihanga:
Nexperia - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5V 14V DFN1006-3 - I roto i te Stock:
571705
- Wahanga #:
PESD5V0X1BT,215 - Kaihanga:
Nexperia - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5V SOT23 - I roto i te Stock:
932689
- Wahanga #:
PESD5V0V4UK,132 - Kaihanga:
Nexperia - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5V 10V 6XSON SOT891 - I roto i te Stock:
4373
- Wahanga #:
PESD5V0X1UAB,115 - Kaihanga:
Nexperia - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5V 9V SOD523 - I roto i te Stock:
446425
- Wahanga #:
PESD5V0V2BMBYL - Kaihanga:
Nexperia - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5V 12.5V DFN1006B-3 - I roto i te Stock:
1218209
- Wahanga #:
PESD5V0V4UW,115 - Kaihanga:
Nexperia - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5V 13V SOT665 - I roto i te Stock:
606400
- Wahanga #:
PESD5V0X1BL,315 - Kaihanga:
Nexperia - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5V DFN1006-2 - I roto i te Stock:
353611

