MS22ASW13
NKK Switches
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona MS22ASW13 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona MS22ASW13 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | MS22ASW13 |
|---|---|
| Kaihanga | NKK Switches |
| Whakaahuatanga | SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $2.059 | $2.016 | $1.926 | $1.702 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
| $1.68 | $1.658 | $1.366 | $1.277 | ||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | MS22ASW13 |
|---|---|
| Kaihanga | NKK Switches |
| Whakaahuatanga | SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 23574 pcs |
| Pepa Raraunga | MS Series Miniature Slides Datasheet |
| Hua Hua | MS22ASW13.jpg |
| Kāwai | Whakawhiti |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 125V |
| Kāhua Whakamutunga | PC Pin |
| Whakawhiti Mahere | 2.20mm |
| Whakawhiti Mahinga | On-On |
| Raupapa | MS |
| Packaging | Bulk |
| Ētahi Ingoa | MS22ASW13-RO MS22ASW13-RO-ND |
| Tae Mahi | -30°C ~ 85°C |
| Te Kaha Mahi | - |
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Mahi Momo | 100,000 Cycles |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Ngā āhuatanga | Epoxy Sealed Terminals |
| Te Oranga Rawa | 25,000 Cycles |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Slide Switch DPDT Through Hole |
| Whakatauranga onamata | 6A (AC) |
| Whakaaetanga Whakaaetanga | Non-Shorting (BBM) |
| Whakaaetanga Mea | Silver Alloy |
| Whakautu Whakamutunga | Silver |
| Takahanga | DPDT |
| Momo Kaihoko | Standard |
| Tuhinga Kairangi | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Te roa o te Kaihoko | 5.10mm |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko NKK Switches. Kei a matou nga 23574 nga NKK Switches MS22ASW13 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
SIT8209AI-G1-25E-166.660000X - Kaihanga:
SiTime - Whakaahuatanga:
-40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.5V, 1 - I roto i te Stock:
22222
