MXPLAD36KP130CA
Microsemi
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona MXPLAD36KP130CA me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona MXPLAD36KP130CA me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | MXPLAD36KP130CA |
|---|---|
| Kaihanga | Microsemi |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 130V 209V PLAD |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 100 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $29.449 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | MXPLAD36KP130CA |
|---|---|
| Kaihanga | Microsemi |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 130V 209V PLAD |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 1221 pcs |
| Pepa Raraunga | MPLAD36KP14A - 400CA |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 130V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 209V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 144V |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | PLAD |
| Raupapa | Military, MIL-PRF-19500 |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 36000W (36kW) |
| Packaging | Bulk |
| Paa / Case | Nonstandard SMD |
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Contains lead / RoHS non-compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 173A |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Mahinga Korero | 1 |
| Nga tono | General Purpose |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Microsemi. Kei a matou nga 1221 nga Microsemi MXPLAD36KP130CA kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
MXPLAD36KP150AE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 150V 243V PLAD - I roto i te Stock:
1464
- Wahanga #:
MXPLAD36KP150A - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 150V 243V PLAD - I roto i te Stock:
1524
- Wahanga #:
MXPLAD36KP15A - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 15V 25.8V PLAD - I roto i te Stock:
1160
- Wahanga #:
MXPLAD36KP14A - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 14V 24V PLAD - I roto i te Stock:
1295
- Wahanga #:
MXPLAD36KP14CAE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 14V 24V PLAD - I roto i te Stock:
1177
- Wahanga #:
MXPLAD36KP120A - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 120V 193V PLAD - I roto i te Stock:
1247
- Wahanga #:
MXPLAD36KP150CAE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 150V 243V PLAD - I roto i te Stock:
1231
- Wahanga #:
MXPLAD36KP110AE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 110V 177V PLAD - I roto i te Stock:
1513
- Wahanga #:
MXPLAD36KP120AE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 120V 193V PLAD - I roto i te Stock:
1511
- Wahanga #:
MXPLAD36KP130CAE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 130V 209V PLAD - I roto i te Stock:
1043
- Wahanga #:
MXPLAD36KP14CA - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 14V 24V PLAD - I roto i te Stock:
1212
- Wahanga #:
MXPLAD36KP120CA - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 120V 193V PLAD - I roto i te Stock:
1203
- Wahanga #:
MXPLAD36KP110CA - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 110V 177V PLAD - I roto i te Stock:
1169
- Wahanga #:
MXPLAD36KP130A - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 130V 209V PLAD - I roto i te Stock:
1332
- Wahanga #:
MXPLAD36KP120CAE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 120V 193V PLAD - I roto i te Stock:
1087
- Wahanga #:
MXPLAD36KP130AE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 130V 209V PLAD - I roto i te Stock:
1223
- Wahanga #:
MXPLAD36KP14AE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 14V 24V PLAD - I roto i te Stock:
1293
- Wahanga #:
MXPLAD36KP110A - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 110V 177V PLAD - I roto i te Stock:
1313
- Wahanga #:
MXPLAD36KP150CA - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 150V 243V PLAD - I roto i te Stock:
1257
- Wahanga #:
MXPLAD36KP110CAE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 110V 177V PLAD - I roto i te Stock:
1212

