MXLRT100KP78CAE3
Microsemi
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona MXLRT100KP78CAE3 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona MXLRT100KP78CAE3 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | MXLRT100KP78CAE3 |
|---|---|
| Kaihanga | Microsemi |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 78V 153V CASE 5A |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 100 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $21.418 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | MXLRT100KP78CAE3 |
|---|---|
| Kaihanga | Microsemi |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 78V 153V CASE 5A |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 1829 pcs |
| Pepa Raraunga | MRT100KP40A-400CA, e3 |
| Hua Hua | MXLRT100KP78CAE3.jpg |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 78V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 153V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 86.7V |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | Case 5A (DO-204AR) |
| Raupapa | Military, MIL-PRF-19500 |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 100000W (100kW) |
| Packaging | Bulk |
| Paa / Case | DO-204AR, Axial |
| Ētahi Ingoa | 1086-11346 1086-11346-MIL |
| Tae Mahi | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Contains lead / RoHS non-compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Mahinga Korero | 1 |
| Nga tono | General Purpose |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Microsemi. Kei a matou nga 1829 nga Microsemi MXLRT100KP78CAE3 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
MXLRT100KP85AE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 85V 166V CASE 5A - I roto i te Stock:
1711
- Wahanga #:
MXLRT100KP70CAE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 70V 138V CASE 5A - I roto i te Stock:
1574
- Wahanga #:
MXLRT100KP90CAE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 90V 178V CASE 5A - I roto i te Stock:
1705
- Wahanga #:
MXLRT100KP75AE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 75V 147V CASE 5A - I roto i te Stock:
1746
- Wahanga #:
MXLSMBG100AE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 100V 162V DO215AA - I roto i te Stock:
9491
- Wahanga #:
MXLRT100KP90CA - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 90V 178V CASE 5A - I roto i te Stock:
1754
- Wahanga #:
MXLRT100KP75CAE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 75V 147V CASE 5A - I roto i te Stock:
1770
- Wahanga #:
MXLRT100KP70AE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 70V 138V CASE 5A - I roto i te Stock:
1648
- Wahanga #:
MXLRT100KP90AE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 90V 178V CASE 5A - I roto i te Stock:
1976
- Wahanga #:
MXLRT100KP70CA - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 70V 138V CASE 5A - I roto i te Stock:
1673
- Wahanga #:
MXLRT100KP78CA - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 78V 153V CASE 5A - I roto i te Stock:
1635
- Wahanga #:
MXLRT100KP75CA - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 75V 147V CASE 5A - I roto i te Stock:
1639
- Wahanga #:
MXLRT100KP75A - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 75V 147V CASE 5A - I roto i te Stock:
1727
- Wahanga #:
MXLRT100KP78AE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 78V 153V CASE 5A - I roto i te Stock:
1638
- Wahanga #:
MXLRT100KP85CAE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 85V 166V CASE 5A - I roto i te Stock:
1655
- Wahanga #:
MXLRT100KP90A - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 90V 178V CASE 5A - I roto i te Stock:
1964
- Wahanga #:
MXLRT100KP85CA - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 85V 166V CASE 5A - I roto i te Stock:
1803
- Wahanga #:
MXLRT100KP85A - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 85V 166V CASE 5A - I roto i te Stock:
1803
- Wahanga #:
MXLSMBG100A - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 100V 162V DO215AA - I roto i te Stock:
9713
- Wahanga #:
MXLRT100KP78A - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 78V 153V CASE 5A - I roto i te Stock:
1607
