MXL5KP70A
Microsemi
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona MXL5KP70A me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona MXL5KP70A me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | MXL5KP70A |
|---|---|
| Kaihanga | Microsemi |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 70V 113V CASE 5A |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 100 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $7.011 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | MXL5KP70A |
|---|---|
| Kaihanga | Microsemi |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 70V 113V CASE 5A |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 4744 pcs |
| Pepa Raraunga | M5KP5.0A - 110CA(e3) |
| Hua Hua | MXL5KP70A.jpg |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 70V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 113V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 77.8V |
| Ngā Hononga Korekore | 1 |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | Case 5A (DO-204AR) |
| Raupapa | Military, MIL-PRF-19500 |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 5000W (5kW) |
| Packaging | Bulk |
| Paa / Case | DO-204AR, Axial |
| Ētahi Ingoa | 1086-10031 1086-10031-MIL |
| Tae Mahi | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Contains lead / RoHS non-compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 44A |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Nga tono | General Purpose |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Microsemi. Kei a matou nga 4744 nga Microsemi MXL5KP70A kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
MXL5KP7.5CAE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7.5V 12.9V CASE 5A - I roto i te Stock:
4611
- Wahanga #:
MXL5KP70CA - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 70V 113V CASE 5A - I roto i te Stock:
4889
- Wahanga #:
MXL5KP7.0CAE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7V 12V CASE 5A - I roto i te Stock:
4727
- Wahanga #:
MXL5KP64CAE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 64V 103V CASE 5A - I roto i te Stock:
4081
- Wahanga #:
MXL5KP7.0A - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7V 12V CASE 5A - I roto i te Stock:
5069
- Wahanga #:
MXL5KP64CA - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 64V 103V CASE 5A - I roto i te Stock:
4698
- Wahanga #:
MXL5KP70CAE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 70V 113V CASE 5A - I roto i te Stock:
5146
- Wahanga #:
MXL5KP70AE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 70V 113V CASE 5A - I roto i te Stock:
4713
- Wahanga #:
MXL5KP7.5CA - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7.5V 12.9V CASE 5A - I roto i te Stock:
4975
- Wahanga #:
MXL5KP78A - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 78V 126V CASE 5A - I roto i te Stock:
4758
- Wahanga #:
MXL5KP75A - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 75V 121V CASE 5A - I roto i te Stock:
4944
- Wahanga #:
MXL5KP7.0CA - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7V 12V CASE 5A - I roto i te Stock:
4012
- Wahanga #:
MXL5KP78AE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 78V 126V CASE 5A - I roto i te Stock:
5425
- Wahanga #:
MXL5KP7.5A - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7.5V 12.9V CASE 5A - I roto i te Stock:
5379
- Wahanga #:
MXL5KP75AE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 75V 121V CASE 5A - I roto i te Stock:
4166
- Wahanga #:
MXL5KP7.5AE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7.5V 12.9V CASE 5A - I roto i te Stock:
5408
- Wahanga #:
MXL5KP75CA - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 75V 121V CASE 5A - I roto i te Stock:
4154
- Wahanga #:
MXL5KP78CA - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 78V 126V CASE 5A - I roto i te Stock:
4998
- Wahanga #:
MXL5KP7.0AE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7V 12V CASE 5A - I roto i te Stock:
4504
- Wahanga #:
MXL5KP75CAE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 75V 121V CASE 5A - I roto i te Stock:
4558
