MX15KP100A
Microsemi
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona MX15KP100A me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona MX15KP100A me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | MX15KP100A |
|---|---|
| Kaihanga | Microsemi |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 100V 162V CASE 5A |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 100 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $20.985 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | MX15KP100A |
|---|---|
| Kaihanga | Microsemi |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 100V 162V CASE 5A |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 1486 pcs |
| Pepa Raraunga | M15KP22A - 280CA, e3 |
| Hua Hua | MX15KP100A.jpg |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 100V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 162V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 111V |
| Ngā Hononga Korekore | 1 |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | Case 5A (DO-204AR) |
| Raupapa | Military, MIL-PRF-19500 |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 15000W (15kW) |
| Packaging | Bulk |
| Paa / Case | DO-204AR, Axial |
| Ētahi Ingoa | 1086-9295 1086-9295-MIL |
| Tae Mahi | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Contains lead / RoHS non-compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 93A |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Nga tono | General Purpose |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Microsemi. Kei a matou nga 1486 nga Microsemi MX15KP100A kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
MX1220 - Kaihanga:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Whakaahuatanga:
LINE FILTER 250VDC/VAC 20A CHAS - I roto i te Stock:
4124
- Wahanga #:
MX15KP120A - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 120V 193V CASE 5A - I roto i te Stock:
1805
- Wahanga #:
MX1216 - Kaihanga:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Whakaahuatanga:
LINE FILTER 250VDC/VAC 16A CHAS - I roto i te Stock:
4983
- Wahanga #:
MX1220DIN - Kaihanga:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Whakaahuatanga:
LINE FILTER 250VDC/VAC 20A DIN - I roto i te Stock:
5921
- Wahanga #:
MX15KP100CA - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 100V 162V CASE 5A - I roto i te Stock:
1344
- Wahanga #:
MX1230DIN - Kaihanga:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Whakaahuatanga:
LINE FILTER 250VDC/VAC 30A DIN - I roto i te Stock:
4406
- Wahanga #:
MX15KP120CA - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 120V 193V CASE 5A - I roto i te Stock:
1796
- Wahanga #:
MX15KP120AE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 120V 193V CASE 5A - I roto i te Stock:
1536
- Wahanga #:
MX1230 - Kaihanga:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Whakaahuatanga:
LINE FILTER 250VDC/VAC 30A CHAS - I roto i te Stock:
5251
- Wahanga #:
MX15KP110CA - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 110V 178V CASE 5A - I roto i te Stock:
1560
- Wahanga #:
MX13030 - Kaihanga:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Whakaahuatanga:
LINE FILTER 250VDC 30A CHASSIS - I roto i te Stock:
3995
- Wahanga #:
MX15KP110CAE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 110V 178V CASE 5A - I roto i te Stock:
1635
- Wahanga #:
MX15KP100CAE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 100V 162V CASE 5A - I roto i te Stock:
1485
- Wahanga #:
MX15KP110AE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 110V 178V CASE 5A - I roto i te Stock:
1532
- Wahanga #:
MX13150 - Kaihanga:
TDK-Lambda Americas Inc. - Whakaahuatanga:
LINE FILTER 250VDC/VAC 150A CHAS - I roto i te Stock:
50
- Wahanga #:
MX13050 - Kaihanga:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Whakaahuatanga:
LINE FILTER 250VDC 50A CHASSIS - I roto i te Stock:
4642
- Wahanga #:
MX15KP110A - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 110V 178V CASE 5A - I roto i te Stock:
1455
- Wahanga #:
MX15KP100AE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 100V 162V CASE 5A - I roto i te Stock:
1703
- Wahanga #:
MX1216DIN - Kaihanga:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Whakaahuatanga:
LINE FILTER 250VDC/VAC 16A DIN - I roto i te Stock:
4629
- Wahanga #:
MX13100 - Kaihanga:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Whakaahuatanga:
LINE FILTER 250VDC 100A CHASSIS - I roto i te Stock:
5807
