MASMCJLCE90AE3
Microsemi
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona MASMCJLCE90AE3 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona MASMCJLCE90AE3 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | MASMCJLCE90AE3 |
|---|---|
| Kaihanga | Microsemi |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 90V 146V DO214AB |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 112 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $3.343 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | MASMCJLCE90AE3 |
|---|---|
| Kaihanga | Microsemi |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 90V 146V DO214AB |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 10022 pcs |
| Pepa Raraunga | MSMCxLCE6.5A - MXLSMCxLCE170Ae3 |
| Hua Hua | MASMCJLCE90AE3-001.jpg , MASMCJLCE90AE3-002.jpg |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 90V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 146V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 100V |
| Ngā Hononga Korekore | 1 |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | DO-214AB (SMCJ) |
| Raupapa | Military, MIL-PRF-19500 |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 1500W (1.5kW) |
| Packaging | Bulk |
| Paa / Case | DO-214AB, SMC |
| Ētahi Ingoa | 1086-6199 1086-6199-MIL |
| Tae Mahi | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Contains lead / RoHS non-compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 10.3A |
| Capacitance @ Frequency | 90pF @ 1MHz |
| Nga tono | General Purpose |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Microsemi. Kei a matou nga 10022 nga Microsemi MASMCJLCE90AE3 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
MASMLG10AE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 10V 17V DO215AB - I roto i te Stock:
11764
- Wahanga #:
MASMCJLCE9.0A - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 9V 15.4V DO214AB - I roto i te Stock:
9463
- Wahanga #:
MASMCJLCE80A - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 80V 129V DO214AB - I roto i te Stock:
9619
- Wahanga #:
MASMCJLCE75AE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 75V 121V DO214AB - I roto i te Stock:
11680
- Wahanga #:
MASMCJLCE80AE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 80V 129V DO214AB - I roto i te Stock:
10165
- Wahanga #:
MASMLG100CAE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 100V 162V DO215AB - I roto i te Stock:
10569
- Wahanga #:
MASMCJLCE8.5A - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB - I roto i te Stock:
9889
- Wahanga #:
MASMLG100CA - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 100V 162V DO215AB - I roto i te Stock:
10236
- Wahanga #:
MASMLG110A - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 110V 177V DO215AB - I roto i te Stock:
12280
- Wahanga #:
MASMCJLCE8.0A - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 8V 13.6V DO214AB - I roto i te Stock:
11699
- Wahanga #:
MASMLG10CAE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 10V 17V DO215AB - I roto i te Stock:
9457
- Wahanga #:
MASMLG100AE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 100V 162V DO215AB - I roto i te Stock:
12953
- Wahanga #:
MASMLG10CA/TR - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
HI REL TVS - I roto i te Stock:
9544
- Wahanga #:
MASMLG10CA - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 10V 17V DO215AB - I roto i te Stock:
10892
- Wahanga #:
MASMCJLCE90A - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 90V 146V DO214AB - I roto i te Stock:
9781
- Wahanga #:
MASMCJLCE8.0AE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 8V 13.6V DO214AB - I roto i te Stock:
11654
- Wahanga #:
MASMCJLCE8.5AE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB - I roto i te Stock:
9415
- Wahanga #:
MASMCJLCE9.0AE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 9V 15.4V DO214AB - I roto i te Stock:
11102
- Wahanga #:
MASMLG100A - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 100V 162V DO215AB - I roto i te Stock:
10105
