MAP5KE9.0A
Microsemi
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona MAP5KE9.0A me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona MAP5KE9.0A me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | MAP5KE9.0A |
|---|---|
| Kaihanga | Microsemi |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 9V 15.4V DO204AL |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | Get a quote | ||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | MAP5KE9.0A |
|---|---|
| Kaihanga | Microsemi |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 9V 15.4V DO204AL |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 4380 pcs |
| Pepa Raraunga | MP5KE5.0A - 170CA(e3) |
| Hua Hua | MAP5KE9.0A.jpg |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 9V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 15.4V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 10V |
| Ngā Hononga Korekore | 1 |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | DO-204AL (DO-41) |
| Raupapa | Military, MIL-PRF-19500 |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 500W |
| Packaging | Bulk |
| Paa / Case | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Ētahi Ingoa | 1086-4465 1086-4465-MIL |
| Tae Mahi | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Contains lead / RoHS non-compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 32.5A |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Nga tono | General Purpose |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Microsemi. Kei a matou nga 4380 nga Microsemi MAP5KE9.0A kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
MAP6KE100AE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 85.5V 137V T-18 - I roto i te Stock:
6007
- Wahanga #:
MAP5KE8.5A - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 8.5V 14.4V DO204AL - I roto i te Stock:
5920
- Wahanga #:
MAP5KE8.5CA - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 8.5V 14.4V DO204AL - I roto i te Stock:
4637
- Wahanga #:
MAP5KE90AE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 90V 146V DO204AL - I roto i te Stock:
4849
- Wahanga #:
MAP5KE85CAE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 85V 137V DO204AL - I roto i te Stock:
4453
- Wahanga #:
MAP5KE9.0CAE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 9V 15.4V DO204AL - I roto i te Stock:
5483
- Wahanga #:
MAP5KE90CA - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 90V 146V DO204AL - I roto i te Stock:
4611
- Wahanga #:
MAP5KE9.0CA - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 9V 15.4V DO204AL - I roto i te Stock:
5686
- Wahanga #:
MAP5KE85AE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 85V 137V DO204AL - I roto i te Stock:
4902
- Wahanga #:
MAP5KE9.0AE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 9V 15.4V DO204AL - I roto i te Stock:
5704
- Wahanga #:
MAP5KE8.5CAE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 8.5V 14.4V DO204AL - I roto i te Stock:
5564
- Wahanga #:
MAP5KE8.0CAE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 8V 13.6V DO204AL - I roto i te Stock:
5675
- Wahanga #:
MAP6KE100A - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 85.5V 137V T-18 - I roto i te Stock:
4407
- Wahanga #:
MAP5KE8.0CA - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 8V 13.6V DO204AL - I roto i te Stock:
4925
- Wahanga #:
MAP5KE8.5AE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 8.5V 14.4V DO204AL - I roto i te Stock:
5807
- Wahanga #:
MAP5KE90CAE3 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 90V 146V DO204AL - I roto i te Stock:
4794
- Wahanga #:
MAP5KE85CA - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 85V 137V DO204AL - I roto i te Stock:
5259
- Wahanga #:
MAP66006 - Kaihanga:
Laird Technologies - Antennas - Whakaahuatanga:
ANT ASSY CARRIER MOLD BLACK - I roto i te Stock:
518225
