30KP70A-TP
Micro Commercial Components (MCC)
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 30KP70A-TP me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 30KP70A-TP me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 30KP70A-TP |
|---|---|
| Kaihanga | Micro Commercial Components (MCC) |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 70V 109V R-6 |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $3.148 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 30KP70A-TP |
|---|---|
| Kaihanga | Micro Commercial Components (MCC) |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 70V 109V R-6 |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 11450 pcs |
| Pepa Raraunga | 30KP Series |
| Hua Hua | 30KP70A-TP.jpg |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 70V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 109V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 78.2V |
| Ngā Hononga Korekore | 1 |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | R-6 |
| Raupapa | - |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 30000W (30kW) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | R6, Axial |
| Tae Mahi | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Tau Wae Tuakiri | 30KP |
| Nga tono | General Purpose |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Micro Commercial Components (MCC). Kei a matou nga 11450 nga Micro Commercial Components (MCC) 30KP70A-TP kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
30KP90CA-TP - Kaihanga:
Micro Commercial Components (MCC) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 90V 146.4V R-6 - I roto i te Stock:
10178
- Wahanga #:
30KP72CA-TP - Kaihanga:
Micro Commercial Components (MCC) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 72V 114V R-6 - I roto i te Stock:
9586
- Wahanga #:
30KP75A-TP - Kaihanga:
Micro Commercial Components (MCC) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 75V 119.4V R-6 - I roto i te Stock:
10354
- Wahanga #:
30KP51A-TP - Kaihanga:
Micro Commercial Components (MCC) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 51V 86.4V R-6 - I roto i te Stock:
12406
- Wahanga #:
30KP51CA-TP - Kaihanga:
Micro Commercial Components (MCC) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 51V 86.4V R-6 - I roto i te Stock:
10956
- Wahanga #:
30KP66A-TP - Kaihanga:
Micro Commercial Components (MCC) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 66V 107V R-6 - I roto i te Stock:
10937
- Wahanga #:
30KP58CA-TP - Kaihanga:
Micro Commercial Components (MCC) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 58V 92.4V R-6 - I roto i te Stock:
10412
- Wahanga #:
30KP64CA-TP - Kaihanga:
Micro Commercial Components (MCC) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 64V 104V R-6 - I roto i te Stock:
11526
- Wahanga #:
30KP78CA-TP - Kaihanga:
Micro Commercial Components (MCC) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 78V 129V R-6 - I roto i te Stock:
11442
- Wahanga #:
30KP72A-TP - Kaihanga:
Micro Commercial Components (MCC) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 72V 114V R-6 - I roto i te Stock:
10092
- Wahanga #:
30KP60CA-TP - Kaihanga:
Micro Commercial Components (MCC) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 60V 102V R-6 - I roto i te Stock:
11567
- Wahanga #:
30KP54A-TP - Kaihanga:
Micro Commercial Components (MCC) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 54V 91.4V R-6 - I roto i te Stock:
9768
- Wahanga #:
30KP64A-TP - Kaihanga:
Micro Commercial Components (MCC) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 64V 104V R-6 - I roto i te Stock:
10159
- Wahanga #:
30KP54CA-TP - Kaihanga:
Micro Commercial Components (MCC) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 54V 91.4V R-6 - I roto i te Stock:
9415
- Wahanga #:
30KP90A-TP - Kaihanga:
Micro Commercial Components (MCC) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 90V 146.4V R-6 - I roto i te Stock:
11262
- Wahanga #:
30KP70CA-TP - Kaihanga:
Micro Commercial Components (MCC) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 70V 109V R-6 - I roto i te Stock:
10942
- Wahanga #:
30KP60A-TP - Kaihanga:
Micro Commercial Components (MCC) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 60V 102V R-6 - I roto i te Stock:
12136
- Wahanga #:
30KP84A-TP - Kaihanga:
Micro Commercial Components (MCC) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 84V 139.2V R-6 - I roto i te Stock:
11330
- Wahanga #:
30KP75CA-TP - Kaihanga:
Micro Commercial Components (MCC) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 75V 119.4V R-6 - I roto i te Stock:
10430
- Wahanga #:
30KPA102 - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 102V 173.88V P600 - I roto i te Stock:
6908
