MLX92231LUA-AAA-020-SP
Melexis
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona MLX92231LUA-AAA-020-SP me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona MLX92231LUA-AAA-020-SP me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | MLX92231LUA-AAA-020-SP |
|---|---|
| Kaihanga | Melexis |
| Whakaahuatanga | MAGNETIC SWITCH TO92-3 |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.457 | $0.405 | $0.366 | $0.32 | ||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | MLX92231LUA-AAA-020-SP |
|---|---|
| Kaihanga | Melexis |
| Whakaahuatanga | MAGNETIC SWITCH TO92-3 |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 60013 pcs |
| Pepa Raraunga | MLX92231-AAA Datasheet |
| Hua Hua | MLX92231LUA-AAA-020-SP-001.jpg , MLX92231LUA-AAA-020-SP-002.jpg |
| Kāwai | Ngā Pūrongo, Ngā Kaitautoko |
| Tuhinga o mua | 2.7 V ~ 24 V |
| Tauira Whakamātautau | - |
| Hangarau | Hall Effect |
| Pūrere Pūrere Whakarato | TO-92-3 |
| Raupapa | - |
| Waahi Whakaaro | ±3mT Trip, ±2.5mT Release |
| Ko te poari | Either |
| Packaging | Bulk |
| Paa / Case | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Momo putanga | Open Drain |
| Tae Mahi | -40°C ~ 150°C |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Mahinga | Unipolar Switch |
| Ngā āhuatanga | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Digital Switch Unipolar Switch Open Drain Hall Effect TO-92-3 |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 4.5mA |
| Nama - Whakaputa (Max) | 40mA |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Melexis. Kei a matou nga 60013 nga Melexis MLX92231LUA-AAA-020-SP kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
MLX92232LSE-AAA-000-RE - Kaihanga:
Melexis - Whakaahuatanga:
IC HALL EFFECT SWITCH TSOT-3L - I roto i te Stock:
92611
- Wahanga #:
MLX92232LSE-AAA-001-RE - Kaihanga:
Melexis - Whakaahuatanga:
MAGNETIC SWITCH PROG TSOT-3 - I roto i te Stock:
106054
- Wahanga #:
MLX92231LUA-AAA-034-SP - Kaihanga:
Melexis - Whakaahuatanga:
IC HALL EFFECT SWITCH TO92-3L - I roto i te Stock:
4806
- Wahanga #:
MLX92231LSE-AAA-204-SP - Kaihanga:
Melexis - Whakaahuatanga:
MAGNETIC SWITCH LATCH TSOT-3 - I roto i te Stock:
5811
- Wahanga #:
MLX92231LUA-AAA-035-SP - Kaihanga:
Melexis - Whakaahuatanga:
IC HALL EFFECT SWITCH TO92-3L - I roto i te Stock:
4440
- Wahanga #:
MLX92231LSE-AAA-042-RE - Kaihanga:
Melexis - Whakaahuatanga:
MAGNETIC SWITCH LATCH TSOT-3 - I roto i te Stock:
4509
- Wahanga #:
MLX92231LSE-AAA-042-SP - Kaihanga:
Melexis - Whakaahuatanga:
MAGNETIC SWITCH LATCH TSOT-3 - I roto i te Stock:
5802
- Wahanga #:
MLX92231LSE-AAA-046-SP - Kaihanga:
Melexis - Whakaahuatanga:
MAGNETIC SWITCH LATCH TSOT-3 - I roto i te Stock:
5044
- Wahanga #:
MLX92231LUA-AAA-039-BU - Kaihanga:
Melexis - Whakaahuatanga:
IC HALL EFFECT SWITCH TO92-3L - I roto i te Stock:
3972
- Wahanga #:
MLX92231LUA-AAA-034-BU - Kaihanga:
Melexis - Whakaahuatanga:
IC HALL EFFECT SWITCH TO92-3L - I roto i te Stock:
4132
- Wahanga #:
MLX92231LUA-AAA-035-BU - Kaihanga:
Melexis - Whakaahuatanga:
IC HALL EFFECT SWITCH TO92-3L - I roto i te Stock:
5782
- Wahanga #:
MLX92231LUA-AAA-039-SP - Kaihanga:
Melexis - Whakaahuatanga:
IC HALL EFFECT SWITCH TO92-3L - I roto i te Stock:
4613
- Wahanga #:
MLX92231LSE-AAA-204-RE - Kaihanga:
Melexis - Whakaahuatanga:
MAGNETIC SWITCH LATCH TSOT-3 - I roto i te Stock:
5461
- Wahanga #:
MLX92231LSE-AAA-045-RE - Kaihanga:
Melexis - Whakaahuatanga:
MAGNETIC SWITCH LATCH TSOT-3 - I roto i te Stock:
5002
- Wahanga #:
MLX92231LUA-AAA-XXX-SP - Kaihanga:
Melexis - Whakaahuatanga:
IC HALL EFFECT SWITCH TO92-3L - I roto i te Stock:
61030
- Wahanga #:
MLX92231LSE-AAA-045-SP - Kaihanga:
Melexis - Whakaahuatanga:
MAGNETIC SWITCH LATCH TSOT-3 - I roto i te Stock:
4991
- Wahanga #:
MLX92231LUA-AAA-020-BU - Kaihanga:
Melexis - Whakaahuatanga:
IC HALL EFFECT SWITCH TO92-3L - I roto i te Stock:
112386
- Wahanga #:
MLX92231LSE-AAA-046-RE - Kaihanga:
Melexis - Whakaahuatanga:
MAGNETIC SWITCH LATCH TSOT-3 - I roto i te Stock:
5414
- Wahanga #:
MLX92231LSE-AAA-041-SP - Kaihanga:
Melexis - Whakaahuatanga:
MAGNETIC SWITCH LATCH TSOT-3 - I roto i te Stock:
5079
- Wahanga #:
MLX92232LSE-AAA-000-SP - Kaihanga:
Melexis - Whakaahuatanga:
MAGNETIC SWITCH PROG TSOT23-3 - I roto i te Stock:
72162
