DS1251W-120+
Maxim Integrated
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona DS1251W-120+ me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona DS1251W-120+ me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | DS1251W-120+ |
|---|---|
| Kaihanga | Maxim Integrated |
| Whakaahuatanga | IC RTC PHANTOM PAR 32-DIP |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $16.419 | $15.599 | $14.397 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $13.677 | $12.378 | $11.76 | |||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | DS1251W-120+ |
|---|---|
| Kaihanga | Maxim Integrated |
| Whakaahuatanga | IC RTC PHANTOM PAR 32-DIP |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 3214 pcs |
| Pepa Raraunga | DS1251, P |
| Hua Hua | DS1251W-120+.jpg |
| Kāwai | Nga Rohe Whakaraupapa (IC) |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Battery | - |
| Tuhinga o mua | 2.97 V ~ 3.63 V |
| Momo | Phantom Time Chip |
| Hōputu Time | HH:MM:SS:hh (12/24 hr) |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 32-EDIP |
| Raupapa | - |
| Packaging | Tube |
| Paa / Case | 32-DIP Module (0.600", 15.24mm) |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Rahi Mahara | 512KB |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Atanga | Parallel |
| Ngā āhuatanga | Leap Year, NVSRAM |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Real Time Clock (RTC) IC Phantom Time Chip 512KB Parallel 32-DIP Module (0.600", 15.24mm) |
| Rā Hōputu | YY-MM-DD-dd |
| Kohikohi - Te Whakamaharatanga (Max) | 7mA @ 3.3V |
| Tau Wae Tuakiri | DS1251 |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Maxim Integrated. Kei a matou nga 3214 nga Maxim Integrated DS1251W-120+ kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
SGE-225-2-0990L 05000C - Kaihanga:
Omron Automation & Safety - Whakaahuatanga:
SGE-225-2-0990L 05000C SFTY EDGE - I roto i te Stock:
450
- Wahanga #:
SQZ10AJB-3R3 - Kaihanga:
Yageo - Whakaahuatanga:
RES 10W 5% TH - I roto i te Stock:
240185
