RSRK 50-877/15M
Lumberg Automation
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona RSRK 50-877/15M me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona RSRK 50-877/15M me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | RSRK 50-877/15M |
|---|---|
| Kaihanga | Lumberg Automation |
| Whakaahuatanga | CORD 5POS PLUG-SCKT 15M 16AWG |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $40.939 | $38.532 | $37.328 | $34.919 | $32.993 | |
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | RSRK 50-877/15M |
|---|---|
| Kaihanga | Lumberg Automation |
| Whakaahuatanga | CORD 5POS PLUG-SCKT 15M 16AWG |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 1162 pcs |
| Pepa Raraunga | RSRK x0-8xx Series Datasheet |
| Hua Hua | RSRK 50-877/15M.jpg |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP68 |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | - |
| Ētahi Ingoa | 1794-1171 500003304 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | Not Applicable |
| Te roa | 49.2' (15.00m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly 49.2' (15.00m) |
| Tae | Yellow |
| Momo Tae | Round |
| Ko te Hononga Tuarua o nga Tauranga Kua Whakamahia | All |
| Te Hononga Tuarua o nga Tauranga | 5 |
| Hononga Tuarua | 7/8" Male |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 5 |
| Hononga Tuatahi | 7/8" Female |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Lumberg Automation. Kei a matou nga 1162 nga Lumberg Automation RSRK 50-877/15M kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
RSRK 40-839/5M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 4POS PLUG-SCKT 5M 16AWG - I roto i te Stock:
2112
- Wahanga #:
RSRK 40-839/20M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 4POS PLUG-SCKT 20M 16AWG - I roto i te Stock:
793
- Wahanga #:
RSRK 50-877/25M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 5POS PLUG-SCKT 25M 16AWG - I roto i te Stock:
713
- Wahanga #:
RSRK 40-839/3M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 4POS PLUG-SCKT 3M 16AWG - I roto i te Stock:
2192
- Wahanga #:
RSRK 40-839/1M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 4POS PLUG-SCKT 1M 16AWG - I roto i te Stock:
3088
- Wahanga #:
RSRK 50-877/3M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 5POS PLUG-SCKT 3M 16AWG - I roto i te Stock:
2410
- Wahanga #:
RSRK 40-839/2M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 4POS PLUG-SCKT 2M 16AWG - I roto i te Stock:
2968
- Wahanga #:
RSRK 50-877/0.5M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 5POS PLUG-SCKT 0.5M 16AWG - I roto i te Stock:
3003
- Wahanga #:
RSRK 40-839/6M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 4POS PLUG-SCKT 6M 16AWG - I roto i te Stock:
2210
- Wahanga #:
RSRK 50-877/8M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 5POS PLUG-SCKT 8M 16AWG - I roto i te Stock:
1468
- Wahanga #:
RSRK 50-877/2M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 5POS PLUG-SCKT 2M 16AWG - I roto i te Stock:
2200
- Wahanga #:
RSRK 50-877/30M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 5POS PLUG-SCKT 30M 16AWG - I roto i te Stock:
549
- Wahanga #:
RSRK 40-839/7M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 4POS PLUG-SCKT 7M 16AWG - I roto i te Stock:
1739
- Wahanga #:
RSRK 50-877/10M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 5POS PLUG-SCKT 10M 16AWG - I roto i te Stock:
1266
- Wahanga #:
RSRK 40-839/4M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 4POS PLUG-SCKT 4M 16AWG - I roto i te Stock:
2088
- Wahanga #:
RSRK 50-877/1M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 5POS PLUG-SCKT 1M 16AWG - I roto i te Stock:
2758
- Wahanga #:
RSRLY100 - Kaihanga:
Red Lion Controls - Whakaahuatanga:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 24V - I roto i te Stock:
6031
- Wahanga #:
RSRK 50-877/20M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 5POS PLUG-SCKT 20M 16AWG - I roto i te Stock:
736
- Wahanga #:
RSRLYB00 - Kaihanga:
Red Lion Controls - Whakaahuatanga:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 24V - I roto i te Stock:
4315
- Wahanga #:
RSRK 50-877/5M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 5POS PLUG-SCKT 5M 16AWG - I roto i te Stock:
1657
