RSRK 30-838/3M
Lumberg Automation
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona RSRK 30-838/3M me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona RSRK 30-838/3M me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | RSRK 30-838/3M |
|---|---|
| Kaihanga | Lumberg Automation |
| Whakaahuatanga | CORD 3POS PLUG-SCKT 3M 16AWG |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $16.139 | $14.568 | $13.957 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $13.085 | $12.649 | $11.951 | |||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | RSRK 30-838/3M |
|---|---|
| Kaihanga | Lumberg Automation |
| Whakaahuatanga | CORD 3POS PLUG-SCKT 3M 16AWG |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 2904 pcs |
| Pepa Raraunga | RSRK x0-8xx Series Datasheet |
| Hua Hua | RSRK 30-838/3M.jpg |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP68 |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | - |
| Ētahi Ingoa | 1794-1125 500004154 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | Not Applicable |
| Te roa | 9.84' (3.00m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly 9.84' (3.00m) |
| Tae | Yellow |
| Momo Tae | Round |
| Ko te Hononga Tuarua o nga Tauranga Kua Whakamahia | All |
| Te Hononga Tuarua o nga Tauranga | 3 |
| Hononga Tuarua | 7/8" Male |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 3 |
| Hononga Tuatahi | 7/8" Female |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Lumberg Automation. Kei a matou nga 2904 nga Lumberg Automation RSRK 30-838/3M kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
RSR020P03TL - Kaihanga:
LAPIS Semiconductor - Whakaahuatanga:
MOSFET P-CH 30V 2A TSMT3 - I roto i te Stock:
252154
- Wahanga #:
RSR020P05TL - Kaihanga:
LAPIS Semiconductor - Whakaahuatanga:
MOSFET P-CH 45V 2A TSMT3 - I roto i te Stock:
167991
- Wahanga #:
RSRK 40-839/2M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 4POS PLUG-SCKT 2M 16AWG - I roto i te Stock:
2968
- Wahanga #:
RSRK 40-839/3M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 4POS PLUG-SCKT 3M 16AWG - I roto i te Stock:
2192
- Wahanga #:
RSRK 40-839/0.5M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 4POS PLUG-SCKT 0.5M 16AWG - I roto i te Stock:
3283
- Wahanga #:
RSRK 40-839/15M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 4POS PLUG-SCKT 15M 16AWG - I roto i te Stock:
947
- Wahanga #:
RSRK 30-838/15M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 3POS PLUG-SCKT 15M 16AWG - I roto i te Stock:
1396
- Wahanga #:
RSRK 40-839/10M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 4POS PLUG-SCKT 10M 16AWG - I roto i te Stock:
1467
- Wahanga #:
RSR025N03TL - Kaihanga:
LAPIS Semiconductor - Whakaahuatanga:
MOSFET N-CH 30V 2.5A TSMT3 - I roto i te Stock:
274748
- Wahanga #:
RSRC00017BK3 - Kaihanga:
Hammond Manufacturing - Whakaahuatanga:
RACK - COMBINATION RAILS - I roto i te Stock:
2312
- Wahanga #:
RSR020N06TL - Kaihanga:
LAPIS Semiconductor - Whakaahuatanga:
MOSFET N-CH 60V 2A TSMT3 - I roto i te Stock:
316620
- Wahanga #:
RSRK 30-838/5M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 3POS PLUG-SCKT 5M 16AWG - I roto i te Stock:
2426
- Wahanga #:
RSRK 30-838/4M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 3POS PLUG-SCKT 4M 16AWG - I roto i te Stock:
2551
- Wahanga #:
RSRK 40-839/1M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 4POS PLUG-SCKT 1M 16AWG - I roto i te Stock:
3088
- Wahanga #:
RSRK 40-839/20M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 4POS PLUG-SCKT 20M 16AWG - I roto i te Stock:
793
- Wahanga #:
RSRK 40-839/12M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 4POS PLUG-SCKT 12M 16AWG - I roto i te Stock:
1457
- Wahanga #:
RSR020P05FRATL - Kaihanga:
LAPIS Semiconductor - Whakaahuatanga:
MOSFET P-CH 45V 2A TSMT3 - I roto i te Stock:
200670
- Wahanga #:
RSRK 30-838/10M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 3POS PLUG-SCKT 10M 16AWG - I roto i te Stock:
1933
- Wahanga #:
RSR030N06TL - Kaihanga:
LAPIS Semiconductor - Whakaahuatanga:
MOSFET N-CH 60V 3A TSMT3 - I roto i te Stock:
358307
- Wahanga #:
RSR025P03TL - Kaihanga:
LAPIS Semiconductor - Whakaahuatanga:
MOSFET P-CH 30V 2.5A TSMT3 - I roto i te Stock:
218464
