RK 40-839/5M
Lumberg Automation
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona RK 40-839/5M me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona RK 40-839/5M me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | RK 40-839/5M |
|---|---|
| Kaihanga | Lumberg Automation |
| Whakaahuatanga | CORD 4POS FML MINI 7/8 5M 16AWG |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $15.575 | $14.059 | $13.47 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $12.628 | $12.207 | $11.534 | |||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | RK 40-839/5M |
|---|---|
| Kaihanga | Lumberg Automation |
| Whakaahuatanga | CORD 4POS FML MINI 7/8 5M 16AWG |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 3143 pcs |
| Pepa Raraunga | RS 201-601A,RK 20-60A Datasheet |
| Hua Hua | RK 40-839/5M.jpg |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP67 |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | - |
| Ētahi Ingoa | 1794-1132 500003208 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | Not Applicable |
| Te roa | 16.40' (5.00m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly 16.40' (5.00m) |
| Tae | Yellow |
| Momo Tae | Round |
| Hononga Tuarua | Wire Leads |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 4 |
| Hononga Tuatahi | 7/8" Female |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Lumberg Automation. Kei a matou nga 3143 nga Lumberg Automation RK 40-839/5M kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
RK 50-877/3M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 5POS FML MINI 7/8 3M 16AWG - I roto i te Stock:
3124
- Wahanga #:
RK 36V - Kaihanga:
Sanken Electric Co., Ltd. - Whakaahuatanga:
DIODE SCHOTTKY 60V 2A AXIAL - I roto i te Stock:
266533
- Wahanga #:
RK 50-877/2M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 5POS FML MINI 7/8 2M 16AWG - I roto i te Stock:
3941
- Wahanga #:
RK 50-877/4M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 5POS FML MINI 7/8 4M 16AWG - I roto i te Stock:
2849
- Wahanga #:
RK 40-839/6M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 4POS FML MINI 7/8 6M 16AWG - I roto i te Stock:
2442
- Wahanga #:
RK 50-877/15M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 5POS FML MINI 7/8 15M 16AWG - I roto i te Stock:
1117
- Wahanga #:
RK 40-839/20M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 4POS FML MINI 7/8 20M 16AWG - I roto i te Stock:
1215
- Wahanga #:
RK 46 - Kaihanga:
Sanken Electric Co., Ltd. - Whakaahuatanga:
DIODE SCHOTTKY 60V 3.5A AXIAL - I roto i te Stock:
133110
- Wahanga #:
RK 36 - Kaihanga:
Sanken Electric Co., Ltd. - Whakaahuatanga:
DIODE SCHOTTKY 60V 2A AXIAL - I roto i te Stock:
5823
- Wahanga #:
RK 40-839/10M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 4POS FML MINI 7/8 10M 16AWG - I roto i te Stock:
1794
- Wahanga #:
RK 44 - Kaihanga:
Sanken Electric Co., Ltd. - Whakaahuatanga:
DIODE SCHOTTKY 40V 3A AXIAL - I roto i te Stock:
172704
- Wahanga #:
RK 40-839/4M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 4POS FML MINI 7/8 4M 16AWG - I roto i te Stock:
3809
- Wahanga #:
RK 49 - Kaihanga:
Sanken Electric Co., Ltd. - Whakaahuatanga:
DIODE SCHOTTKY 90V 3.5A AXIAL - I roto i te Stock:
5423
- Wahanga #:
RK 50-877/5M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 5POS FML MINI 7/8 5M 16AWG - I roto i te Stock:
3066
- Wahanga #:
RK 39 - Kaihanga:
Sanken Electric Co., Ltd. - Whakaahuatanga:
DIODE SCHOTTKY 90V 2A AXIAL - I roto i te Stock:
5266
- Wahanga #:
RK 39V - Kaihanga:
Sanken Electric Co., Ltd. - Whakaahuatanga:
DIODE SCHOTTKY 90V 2A AXIAL - I roto i te Stock:
278005
- Wahanga #:
RK 36V1 - Kaihanga:
Sanken Electric Co., Ltd. - Whakaahuatanga:
DIODE SCHOTTKY 60V 2A AXIAL - I roto i te Stock:
135983
- Wahanga #:
RK 40-839/2M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 4POS FML MINI 7/8 2M 16AWG - I roto i te Stock:
4045
- Wahanga #:
RK 39V1 - Kaihanga:
Sanken Electric Co., Ltd. - Whakaahuatanga:
DIODE SCHOTTKY 90V 2A AXIAL - I roto i te Stock:
4313
- Wahanga #:
RK 50-877/10M - Kaihanga:
Lumberg Automation - Whakaahuatanga:
CORD 5POS FML MINI 7/8 10M 16AWG - I roto i te Stock:
1851
