X9317TS8Z-2.7
Intersil
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona X9317TS8Z-2.7 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona X9317TS8Z-2.7 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | X9317TS8Z-2.7 |
|---|---|
| Kaihanga | Intersil |
| Whakaahuatanga | IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.805 | $1.622 | $1.329 | |||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | X9317TS8Z-2.7 |
|---|---|
| Kaihanga | Intersil |
| Whakaahuatanga | IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 25609 pcs |
| Pepa Raraunga | X9317 |
| Kāwai | Nga Rohe Whakaraupapa (IC) |
| Tuhinga o mua | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Te manawanui | ±20% |
| Te Tae Teaweke (Tae) | ±300 ppm/°C |
| Taper | Linear |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-SOIC |
| Raupapa | XDCP™ |
| Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) | 400 |
| Te Pakanga (Ohms) | 100k |
| Packaging | Tube |
| Paa / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Tau o Tapa | 100 |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Momo Rangi | Non-Volatile |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Atanga | Up/Down (U/D, INC, CS) |
| Ngā āhuatanga | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC |
| Whirihoranga | Potentiometer |
| Tau Wae Tuakiri | X9317 |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Intersil. Kei a matou nga 25609 nga Intersil X9317TS8Z-2.7 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
X9317TS8IZ-2.7T1 - Kaihanga:
Intersil - Whakaahuatanga:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - I roto i te Stock:
5380
- Wahanga #:
X9317TS8I-2.7 - Kaihanga:
Intersil - Whakaahuatanga:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - I roto i te Stock:
5174
- Wahanga #:
X9317TS8-2.7T2 - Kaihanga:
Intersil - Whakaahuatanga:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - I roto i te Stock:
4452
- Wahanga #:
X9317TV8IT1 - Kaihanga:
Intersil - Whakaahuatanga:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - I roto i te Stock:
4831
- Wahanga #:
X9317TV8I-2.7T2 - Kaihanga:
Intersil - Whakaahuatanga:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - I roto i te Stock:
4866
- Wahanga #:
X9317TS8I-2.7T1 - Kaihanga:
Intersil - Whakaahuatanga:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - I roto i te Stock:
5369
- Wahanga #:
X9317TV8-2.7T2 - Kaihanga:
Intersil - Whakaahuatanga:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - I roto i te Stock:
4528
- Wahanga #:
X9317TV8-2.7 - Kaihanga:
Intersil - Whakaahuatanga:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - I roto i te Stock:
4013
- Wahanga #:
X9317TS8-2.7T1 - Kaihanga:
Intersil - Whakaahuatanga:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - I roto i te Stock:
5978
- Wahanga #:
X9317TS8IZ - Kaihanga:
Intersil - Whakaahuatanga:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - I roto i te Stock:
4352
- Wahanga #:
X9317TS8I-2.7T2 - Kaihanga:
Intersil - Whakaahuatanga:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - I roto i te Stock:
5407
- Wahanga #:
X9317TS8Z - Kaihanga:
Intersil - Whakaahuatanga:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - I roto i te Stock:
25341
- Wahanga #:
X9317TS8IZ-2.7 - Kaihanga:
Intersil - Whakaahuatanga:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - I roto i te Stock:
4966
- Wahanga #:
X9317TV8I-2.7 - Kaihanga:
Intersil - Whakaahuatanga:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - I roto i te Stock:
5694
- Wahanga #:
X9317TV8I-2.7T1 - Kaihanga:
Intersil - Whakaahuatanga:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - I roto i te Stock:
4827
- Wahanga #:
X9317TV8-2.7T1 - Kaihanga:
Intersil - Whakaahuatanga:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - I roto i te Stock:
5510
- Wahanga #:
X9317TS8Z-2.7T1 - Kaihanga:
Intersil - Whakaahuatanga:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - I roto i te Stock:
5754

