060-2443-06
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 060-2443-06 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 060-2443-06 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 060-2443-06 |
|---|---|
| Kaihanga | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Whakaahuatanga | SENSOR FORCE LOAD CELL 10LBS |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $245.279 | $236.821 | $232.592 | |||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 060-2443-06 |
|---|---|
| Kaihanga | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Whakaahuatanga | SENSOR FORCE LOAD CELL 10LBS |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 155 pcs |
| Pepa Raraunga | 13 Series |
| Hua Hua | 060-2443-06.jpg |
| Kāwai | Ngā Pūrongo, Ngā Kaitautoko |
| Tuhinga o mua | 5V |
| Raupapa | Model 13 |
| Momo Pato | Load Cell |
| Whakaputa | Voltage |
| Ētahi Ingoa | 480-6088 AL322AV,1A,2U,6AM,15C |
| Tae Mahi | -54°C to 121°C |
| Te Kaha Mahi | 4.54kgf (10lbs) |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Load Cell Force Sensor 4.54kgf (10lbs) |
| Momo Kaihoko | Pushbutton |
| Kāhua / Rahi Mahi | Round, 2.29mm |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Honeywell Sensing and Productivity Solutions. Kei a matou nga 155 nga Honeywell Sensing and Productivity Solutions 060-2443-06 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
060-2445-04 - Kaihanga:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Whakaahuatanga:
SENSOR FORCE LOAD CELL 1000LBS - I roto i te Stock:
153
- Wahanga #:
060-20-00R01 - Kaihanga:
3M - Whakaahuatanga:
3M PREFILTER GRILL 060-20-00 - I roto i te Stock:
5945
- Wahanga #:
060-1430-06 - Kaihanga:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Whakaahuatanga:
SENSOR FORCE LOAD CELL 100LBS - I roto i te Stock:
123
- Wahanga #:
060-1432-07 - Kaihanga:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Whakaahuatanga:
SENSOR FORCE LOAD CELL 1000LBS - I roto i te Stock:
130
- Wahanga #:
060-1432-08 - Kaihanga:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Whakaahuatanga:
SENSOR FORCE LOAD CELL 500LBS - I roto i te Stock:
112
- Wahanga #:
060-3147-01 - Kaihanga:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Whakaahuatanga:
MODEL GM DIGITAL DISPLAY - I roto i te Stock:
127
- Wahanga #:
060-2443-02 - Kaihanga:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Whakaahuatanga:
SENSOR FORCE LOAD CELL 2.2LBS - I roto i te Stock:
154
- Wahanga #:
060-2444-06 - Kaihanga:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Whakaahuatanga:
SENSOR FORCE LOAD CELL 250LBS - I roto i te Stock:
148
- Wahanga #:
060-1430-04 - Kaihanga:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Whakaahuatanga:
SENSOR FORCE LOAD CELL 25LBS - I roto i te Stock:
116
- Wahanga #:
060-38-05R01 - Kaihanga:
3M - Whakaahuatanga:
3M HEADBAND 060-38-05R01 1 E - I roto i te Stock:
4531
- Wahanga #:
060-1432-04 - Kaihanga:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Whakaahuatanga:
SENSOR FORCE LOAD CELL 250LBS - I roto i te Stock:
110
- Wahanga #:
060-1430-05 - Kaihanga:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Whakaahuatanga:
SENSOR FORCE LOAD CELL 50LBS - I roto i te Stock:
128
- Wahanga #:
060-2443-08 - Kaihanga:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Whakaahuatanga:
SENSOR FORCE LOAD CELL 50LBS - I roto i te Stock:
172
- Wahanga #:
060-28-03R01 - Kaihanga:
3M - Whakaahuatanga:
3M HEADSEAL 060-28-03R01 1 E - I roto i te Stock:
1577
- Wahanga #:
060-2443-07 - Kaihanga:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Whakaahuatanga:
SENSOR FORCE LOAD CELL 25LBS - I roto i te Stock:
140
- Wahanga #:
060-1426-02 - Kaihanga:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Whakaahuatanga:
SENSOR FORCE LOAD CELL 2.2LBS - I roto i te Stock:
127
- Wahanga #:
060-39-01R10 - Kaihanga:
3M - Whakaahuatanga:
COMFORTBAND 060-39-01R10 1=1PC - I roto i te Stock:
7201
- Wahanga #:
060-1426-04 - Kaihanga:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Whakaahuatanga:
SENSOR FORCE LOAD CELL 10LBS - I roto i te Stock:
117
- Wahanga #:
060-38-02R01 - Kaihanga:
3M - Whakaahuatanga:
THIS HEADBAND IS A REPLACEMENT P - I roto i te Stock:
3426
- Wahanga #:
060-2444-03 - Kaihanga:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Whakaahuatanga:
SENSOR FORCE LOAD CELL 100LBS - I roto i te Stock:
145
