TPSMB12A
Hamlin / Littelfuse
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona TPSMB12A me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona TPSMB12A me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | TPSMB12A |
|---|---|
| Kaihanga | Hamlin / Littelfuse |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 10.2V 16.7V DO214AA |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 3000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.068 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | TPSMB12A |
|---|---|
| Kaihanga | Hamlin / Littelfuse |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 10.2V 16.7V DO214AA |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 334540 pcs |
| Pepa Raraunga | TPSMB Series, Automotive |
| Hua Hua | TPSMB12A.jpg |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 10.2V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 16.7V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | - |
| Ngā Hononga Korekore | 1 |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | DO-214AA (SMBJ) |
| Raupapa | Automotive, AEC-Q101, TPSMB |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 600W |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | DO-214AA, SMB |
| Ētahi Ingoa | F6302TR |
| Tae Mahi | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Nga tono | Automotive |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Hamlin / Littelfuse. Kei a matou nga 334540 nga Hamlin / Littelfuse TPSMB12A kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
TPSMB11CA - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE DO214AA - I roto i te Stock:
313266
- Wahanga #:
TPSMB11CA-VR - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR - I roto i te Stock:
335973
- Wahanga #:
TPSMB12AHE3/52T - Kaihanga:
Vishay Semiconductor Diodes Division - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 10.2VWM 16.7VC SMB - I roto i te Stock:
5336
- Wahanga #:
TPSMB11AHE3_A/H - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 9.4V 15.6V DO214AA - I roto i te Stock:
547567
- Wahanga #:
TPSMB12A-VR - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR - I roto i te Stock:
306446
- Wahanga #:
TPSMB12AHE3_A/I - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 10.2V 16.7V DO214AA - I roto i te Stock:
336009
- Wahanga #:
TPSMB11AHE3/5BT - Kaihanga:
Vishay Semiconductor Diodes Division - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 600W SMB DO214AA - I roto i te Stock:
5278
- Wahanga #:
TPSMB12HE3/5BT - Kaihanga:
Vishay Semiconductor Diodes Division - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 600W SMB DO214AA - I roto i te Stock:
4180
- Wahanga #:
TPSMB11HE3/5BT - Kaihanga:
Vishay Semiconductor Diodes Division - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 600W SMB DO214AA - I roto i te Stock:
4287
- Wahanga #:
TPSMB11AHE3/52T - Kaihanga:
Vishay Semiconductor Diodes Division - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 600W SMB DO214AA - I roto i te Stock:
4858
- Wahanga #:
TPSMB12HE3/52T - Kaihanga:
Vishay Semiconductor Diodes Division - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 600W SMB DO214AA - I roto i te Stock:
5473
- Wahanga #:
TPSMB12A-1BHE3/5BT - Kaihanga:
Vishay Semiconductor Diodes Division - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 600W SMB DO214AA - I roto i te Stock:
4032
- Wahanga #:
TPSMB11AHE3_A/I - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 9.4V 15.6V DO214AA - I roto i te Stock:
504602
- Wahanga #:
TPSMB120CA - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 102V 165V DO214AA - I roto i te Stock:
193718
- Wahanga #:
TPSMB12AHE3_A/H - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 10.2V 16.7V DO214AA - I roto i te Stock:
274251
- Wahanga #:
TPSMB12CA - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 10.2V 16.7V DO214AA - I roto i te Stock:
336838
- Wahanga #:
TPSMB120A - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 102V 165V DO214AA - I roto i te Stock:
197299
- Wahanga #:
TPSMB12CA-VR - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR - I roto i te Stock:
293010
- Wahanga #:
TPSMB11HE3/52T - Kaihanga:
Vishay Semiconductor Diodes Division - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 600W SMB DO214AA - I roto i te Stock:
5540
- Wahanga #:
TPSMB12AHE3/5BT - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 10.2V 16.7V DO214AA - I roto i te Stock:
4279
