TP1.5KE27CA
Hamlin / Littelfuse
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona TP1.5KE27CA me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona TP1.5KE27CA me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | TP1.5KE27CA |
|---|---|
| Kaihanga | Hamlin / Littelfuse |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 23.1V 37.5V DO201 |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.309 | $0.269 | $0.238 | |||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $0.207 | $0.18 | $0.153 | |||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | TP1.5KE27CA |
|---|---|
| Kaihanga | Hamlin / Littelfuse |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 23.1V 37.5V DO201 |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 144300 pcs |
| Pepa Raraunga | TP1.5KE Series Datasheet |
| Hua Hua | TP1.5KE27CA.jpg |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 23.1V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 37.5V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 25.7V |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | DO-201 |
| Raupapa | Automotive, AEC-Q101, TP1.5KE |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 1500W (1.5kW) |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Paa / Case | DO-201AA, DO-27, Axial |
| Ētahi Ingoa | F7608CT |
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 40.5A |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Mahinga Korero | 1 |
| Nga tono | Automotive |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Hamlin / Littelfuse. Kei a matou nga 144300 nga Hamlin / Littelfuse TP1.5KE27CA kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
TP1.5KE24CA - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 20.5V 33.2V DO201 - I roto i te Stock:
145199
- Wahanga #:
TP1.5KE33A - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 28.2V 45.7V DO201 - I roto i te Stock:
217499
- Wahanga #:
TP1.5KE36CA - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 30.8V 49.9V DO201 - I roto i te Stock:
134952
- Wahanga #:
TP1.5KE43CA - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 36.8V 59.3V DO201 - I roto i te Stock:
214375
- Wahanga #:
TP1.5KE39A - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 33.3V 53.9V DO201 - I roto i te Stock:
142893
- Wahanga #:
TP1.5KE39CA - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 33.3V 53.9V DO201 - I roto i te Stock:
145162
- Wahanga #:
TP1.5KE30A - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 25.6V 41.4V DO201 - I roto i te Stock:
133024
- Wahanga #:
TP1.5KE20CA - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 20V 27.7V DO201 - I roto i te Stock:
240726
- Wahanga #:
TP1.5KE20A - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 20V 27.7V DO201 - I roto i te Stock:
131627
- Wahanga #:
TP1.5KE18A - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 15.3V 25.2V DO201 - I roto i te Stock:
218452
- Wahanga #:
TP1.5KE24A - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 20.5V 33.2V DO201 - I roto i te Stock:
197704
- Wahanga #:
TP1.5KE30CA - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 25.6V 41.4V DO201 - I roto i te Stock:
126405
- Wahanga #:
TP1.5KE16CA - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 13.6V 22.5V DO201 - I roto i te Stock:
189961
- Wahanga #:
TP1.5KE27A - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 23.1V 37.5V DO201 - I roto i te Stock:
228431
- Wahanga #:
TP1.5KE36A - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 30.8V 49.9V DO201 - I roto i te Stock:
156506
- Wahanga #:
TP1.5KE43A - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 36.8V 59.3V DO201 - I roto i te Stock:
149699
- Wahanga #:
TP1.5KE22CA - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 18.8V 30.6V DO201 - I roto i te Stock:
194659
- Wahanga #:
TP1.5KE22A - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 18.8V 30.6V DO201 - I roto i te Stock:
146759
- Wahanga #:
TP1.5KE18CA - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 15.3V 25.2V DO201 - I roto i te Stock:
195537
- Wahanga #:
TP1.5KE33CA - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 28.2V 45.7V DO201 - I roto i te Stock:
152200
