30KPA58CA
Hamlin / Littelfuse
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 30KPA58CA me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 30KPA58CA me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 30KPA58CA |
|---|---|
| Kaihanga | Hamlin / Littelfuse |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 58V 92.4V P600 |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 800 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $5.058 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 30KPA58CA |
|---|---|
| Kaihanga | Hamlin / Littelfuse |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 58V 92.4V P600 |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 6945 pcs |
| Pepa Raraunga | 30KPA Series |
| Hua Hua | 30KPA58CA.jpg |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 58V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 92.4V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 64.8V |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | P600 |
| Raupapa | 30KPA |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 30000W (30kW) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | P600, Axial |
| Ētahi Ingoa | 30KPA58CA-ND 30KPA58CATR |
| Tae Mahi | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | Not Applicable |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 327.9A |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Mahinga Korero | 1 |
| Nga tono | General Purpose |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Hamlin / Littelfuse. Kei a matou nga 6945 nga Hamlin / Littelfuse 30KPA58CA kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
30KPA58-B - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 58V 97.02V P600 - I roto i te Stock:
6219
- Wahanga #:
30KPA58A-HR - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 58V 92.4V P600 - I roto i te Stock:
3842
- Wahanga #:
30KPA60 - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 60V 107.1V P600 - I roto i te Stock:
8603
- Wahanga #:
30KPA58 - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 58V 97.02V P600 - I roto i te Stock:
8762
- Wahanga #:
30KPA60A-B - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 60V 102V P600 - I roto i te Stock:
5215
- Wahanga #:
30KPA58A - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 58V 92.4V P600 - I roto i te Stock:
7446
- Wahanga #:
30KPA54E3/TR13 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 54V P600 - I roto i te Stock:
5964
- Wahanga #:
30KPA60-B - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 60V 107.1V P600 - I roto i te Stock:
6147
- Wahanga #:
30KPA58A-B - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 58V 92.4V P600 - I roto i te Stock:
5493
- Wahanga #:
30KPA58CA-HR - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 58V 92.4V P600 - I roto i te Stock:
4264
- Wahanga #:
30KPA58CA-B - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 58V 92.4V P600 - I roto i te Stock:
5712
- Wahanga #:
30KPA58C-B - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 58V 97.02V P600 - I roto i te Stock:
5989
- Wahanga #:
30KPA58E3/TR13 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 58V P600 - I roto i te Stock:
5749
- Wahanga #:
30KPA58A-HRA - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 58V 92.4V P600 - I roto i te Stock:
4315
- Wahanga #:
30KPA58CA-HRA - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 58V 92.4V P600 - I roto i te Stock:
4290
- Wahanga #:
30KPA58AE3/TR13 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 58V 92.4V P600 - I roto i te Stock:
5525
- Wahanga #:
30KPA58CAE3/TR13 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 58V 92.4V P600 - I roto i te Stock:
5073
- Wahanga #:
30KPA60A - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 60V 102V P600 - I roto i te Stock:
8223
- Wahanga #:
30KPA58CE3/TR13 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 58V P600 - I roto i te Stock:
5687
- Wahanga #:
30KPA58C - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 58V 97.02V P600 - I roto i te Stock:
6396
