15KPA85CA
Hamlin / Littelfuse
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 15KPA85CA me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 15KPA85CA me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 15KPA85CA |
|---|---|
| Kaihanga | Hamlin / Littelfuse |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 85V 137.6V P600 |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | 250 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $3.964 | $3.566 | $3.249 | $2.932 | $2.694 | |
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 15KPA85CA |
|---|---|
| Kaihanga | Hamlin / Littelfuse |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 85V 137.6V P600 |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 12123 pcs |
| Pepa Raraunga | 15KPA Series |
| Hua Hua | 15KPA85CA.jpg |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 85V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 137.6V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 94.9V |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | P600 |
| Raupapa | 15KPA |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 15000W (15kW) |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Paa / Case | P600, Axial |
| Ētahi Ingoa | 15KPA85CACT |
| Tae Mahi | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | Not Applicable |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 109.7A |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Mahinga Korero | 1 |
| Nga tono | General Purpose |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Hamlin / Littelfuse. Kei a matou nga 12123 nga Hamlin / Littelfuse 15KPA85CA kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
15KPA90A - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 90V 145.6V P600 - I roto i te Stock:
11414
- Wahanga #:
15KPA85CATR - Kaihanga:
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 85V 137.6V P600 - I roto i te Stock:
57874
- Wahanga #:
15KPA85CE3/TR13 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 85V P600 - I roto i te Stock:
10118
- Wahanga #:
15KPA85A-HRA - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 85V 137.6V P600 - I roto i te Stock:
6100
- Wahanga #:
15KPA85C-B - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 85V 144.48V P600 - I roto i te Stock:
12120
- Wahanga #:
15KPA85C - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 85V 144.48V P600 - I roto i te Stock:
16060
- Wahanga #:
15KPA85CAE3/TR13 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 85V 137.6V P600 - I roto i te Stock:
9942
- Wahanga #:
15KPA85 - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 85V 144.48V P600 - I roto i te Stock:
14096
- Wahanga #:
15KPA85AE3/TR13 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 85V 137.6V P600 - I roto i te Stock:
8357
- Wahanga #:
15KPA85E3/TR13 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 85V P600 - I roto i te Stock:
9119
- Wahanga #:
15KPA85A-HR - Kaihanga:
Littelfuse Inc. - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 85VWM 137.6VC AXIAL - I roto i te Stock:
5675
- Wahanga #:
15KPA90-B - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 90V 152.88V P600 - I roto i te Stock:
10847
- Wahanga #:
15KPA85A - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 85V 137.6V P600 - I roto i te Stock:
16721
- Wahanga #:
15KPA85CA-HR - Kaihanga:
Littelfuse Inc. - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 85VWM 137.6VC AXIAL - I roto i te Stock:
5633
- Wahanga #:
15KPA85-B - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 85V 144.48V P600 - I roto i te Stock:
11763
- Wahanga #:
15KPA85ATR - Kaihanga:
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 85V 137.6V P600 - I roto i te Stock:
67603
- Wahanga #:
15KPA90 - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 90V 152.88V P600 - I roto i te Stock:
16454
- Wahanga #:
15KPA85A-B - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 85V 137.6V P600 - I roto i te Stock:
11680
- Wahanga #:
15KPA85CA-HRA - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 85V 137.6V P600 - I roto i te Stock:
6240
- Wahanga #:
15KPA85CA-B - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 85V 137.6V P600 - I roto i te Stock:
11644
