1.5SMC27AT3G
Hamlin / Littelfuse
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1.5SMC27AT3G me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1.5SMC27AT3G me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 1.5SMC27AT3G |
|---|---|
| Kaihanga | Hamlin / Littelfuse |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 23.1V 37.5V SMC |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | Get a quote | ||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 1.5SMC27AT3G |
|---|---|
| Kaihanga | Hamlin / Littelfuse |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 23.1V 37.5V SMC |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 5143 pcs |
| Pepa Raraunga | 1.5, SZ1.5_SMCxxAT3G-LF Series |
| Hua Hua | 1.5SMC27AT3G-001.jpg , 1.5SMC27AT3G-002.jpg , 1.5SMC27AT3G-003.jpg , 1.5SMC27AT3G-004.jpg |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 23.1V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 37.5V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 25.7V |
| Ngā Hononga Korekore | 1 |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SMC |
| Raupapa | 1.5SMC |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 1500W (1.5kW) |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Paa / Case | DO-214AB, SMC |
| Ētahi Ingoa | 1.5SMC27AT3GOSCT |
| Tae Mahi | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 40A |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Tau Wae Tuakiri | 1.5SMC |
| Nga tono | General Purpose |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Hamlin / Littelfuse. Kei a matou nga 5143 nga Hamlin / Littelfuse 1.5SMC27AT3G kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
1.5SMC27CA-E3/57T - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 23.1V 37.5V DO214AB - I roto i te Stock:
205219
- Wahanga #:
1.5SMC27CA M6G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 23.1V 37.5V DO214AB - I roto i te Stock:
261408
- Wahanga #:
1.5SMC27AT3 - Kaihanga:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 23.1V 37.5V SMC - I roto i te Stock:
5665
- Wahanga #:
1.5SMC27A-E3/57T - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 23.1V 37.5V DO214AB - I roto i te Stock:
150513
- Wahanga #:
1.5SMC27A-M3/9AT - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 23.1V 37.5V DO214AB - I roto i te Stock:
204384
- Wahanga #:
1.5SMC27AHE3/9AT - Kaihanga:
Vishay Semiconductor Diodes Division - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 23.1VWM 37.5VC DO214AB - I roto i te Stock:
186782
- Wahanga #:
1.5SMC27CA-M3/9AT - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 23.1V 37.5V DO214AB - I roto i te Stock:
168192
- Wahanga #:
1.5SMC27CA - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 23.1V 37.5V DO214AB - I roto i te Stock:
209368
- Wahanga #:
1.5SMC27CA - Kaihanga:
Bourns, Inc. - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 23.1V 37.5V DO214AB - I roto i te Stock:
315796
- Wahanga #:
1.5SMC27A-M3/57T - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 23.1V 37.5V DO214AB - I roto i te Stock:
204515
- Wahanga #:
1.5SMC27AHR7G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 23.1V 37.5V DO214AB - I roto i te Stock:
243965
- Wahanga #:
1.5SMC27CA - Kaihanga:
Littelfuse Inc. - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 23.1VWM 37.5VC SMD - I roto i te Stock:
288453
- Wahanga #:
1.5SMC27AHE3/57T - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 23.1V 37.5V DO214AB - I roto i te Stock:
172742
- Wahanga #:
1.5SMC27A V7G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 23.1V 37.5V DO214AB - I roto i te Stock:
321548
- Wahanga #:
1.5SMC27AHM6G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 23.1V 37.5V DO214AB - I roto i te Stock:
275967
- Wahanga #:
1.5SMC27CA TR13 - Kaihanga:
Central Semiconductor - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 23.1V 37.5V SMC - I roto i te Stock:
111530
- Wahanga #:
1.5SMC27CA-M3/57T - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 23.1V 37.5V DO214AB - I roto i te Stock:
154855
- Wahanga #:
1.5SMC27A-E3/9AT - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 23.1V 37.5V DO214AB - I roto i te Stock:
271489
- Wahanga #:
1.5SMC27C - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 23.1V 39.38V DO214AB - I roto i te Stock:
229231
- Wahanga #:
1.5SMC27CA-E3/9AT - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 23.1V 37.5V DO214AB - I roto i te Stock:
210355
