1.5KE9.1C-B
Hamlin / Littelfuse
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1.5KE9.1C-B me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1.5KE9.1C-B me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 1.5KE9.1C-B |
|---|---|
| Kaihanga | Hamlin / Littelfuse |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 7.78V 14.07V DO201 |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto i te awhina / RoHS Compliant |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.113 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 1.5KE9.1C-B |
|---|---|
| Kaihanga | Hamlin / Littelfuse |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 7.78V 14.07V DO201 |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto i te awhina / RoHS Compliant |
| He Rahinga Kei te wātea | 180585 pcs |
| Pepa Raraunga | 1.5KE Series Datasheet |
| Hua Hua | 1.5KE9.1C-B.jpg |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 7.78V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 14.07V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 8.17V |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | DO-201 |
| Raupapa | 1.5KE |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 1500W (1.5kW) |
| Packaging | Bulk |
| Paa / Case | DO-201AA, DO-27, Axial |
| Ētahi Ingoa | 1.5KE9.1C-BLF 1.5KE9.1C-BLF-ND |
| Tae Mahi | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Contains lead / RoHS Compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 113.4A |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Mahinga Korero | 1 |
| Nga tono | General Purpose |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Hamlin / Littelfuse. Kei a matou nga 180585 nga Hamlin / Littelfuse 1.5KE9.1C-B kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
1.5KE9.1AHA0G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7.78V 13.4V DO201 - I roto i te Stock:
388296
- Wahanga #:
1.5KE9.1CA - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7.78V 13.4V DO201 - I roto i te Stock:
222218
- Wahanga #:
1.5KE9.1CA-E3/1 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7.78V 13.4V 1.5KE - I roto i te Stock:
4262
- Wahanga #:
1.5KE9.1C-E3/54 - Kaihanga:
Vishay Semiconductor Diodes Division - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7.37VWM 13.8VC 1.5KE - I roto i te Stock:
4208
- Wahanga #:
1.5KE9.1AHE3_A/D - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7.78V 13.4V 1.5KE - I roto i te Stock:
161667
- Wahanga #:
1.5KE9.1CA-E3/51 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7.78V 13.4V 1.5KE - I roto i te Stock:
99236
- Wahanga #:
1.5KE9.1AHE3_A/C - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7.78V 13.4V 1.5KE - I roto i te Stock:
152839
- Wahanga #:
1.5KE9.1CA-B - Kaihanga:
Littelfuse Inc. - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7.78VWM 13.4VC AXIAL - I roto i te Stock:
171860
- Wahanga #:
1.5KE9.1CA-E3/54 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7.78V 13.4V 1.5KE - I roto i te Stock:
172036
- Wahanga #:
1.5KE9.1ARL4 - Kaihanga:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7.78V 13.4V AXIAL - I roto i te Stock:
4622
- Wahanga #:
1.5KE9.1CA R0G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7.78V 13.4V DO201 - I roto i te Stock:
145757
- Wahanga #:
1.5KE9.1ATR - Kaihanga:
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7.78V 13.4V DO201AD - I roto i te Stock:
391215
- Wahanga #:
1.5KE9.1AHE3/51 - Kaihanga:
Vishay Semiconductor Diodes Division - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 1500W 1.5KE - I roto i te Stock:
5947
- Wahanga #:
1.5KE9.1AHB0G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7.78V 13.4V DO201 - I roto i te Stock:
312539
- Wahanga #:
1.5KE9.1C-E3/73 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7.37V 13.8V 1.5KE - I roto i te Stock:
4687
- Wahanga #:
1.5KE9.1CA A0G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7.78V 13.4V DO201 - I roto i te Stock:
319481
- Wahanga #:
1.5KE9.1ARL4G - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7.78V 13.4V AXIAL - I roto i te Stock:
5836
- Wahanga #:
1.5KE9.1AHR0G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7.78V 13.4V DO201 - I roto i te Stock:
133187
- Wahanga #:
1.5KE9.1CA B0G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7.78V 13.4V DO201 - I roto i te Stock:
344475
- Wahanga #:
1.5KE9.1C - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7.78V 14.07V DO201 - I roto i te Stock:
229116
