21349899495006
HARTING
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 21349899495006 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 21349899495006 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 21349899495006 |
|---|---|
| Kaihanga | HARTING |
| Whakaahuatanga | 7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $19.999 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
Product parameter
| Tau Wae | 21349899495006 |
|---|---|
| Kaihanga | HARTING |
| Whakaahuatanga | 7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | |
| He Rahinga Kei te wātea | 1808 pcs |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP67 |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | - |
| Te roa | 1.97' (600.00mm) |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly 1.97' (600.00mm) |
| Tae | Gray |
| Momo Tae | Round |
| Ko te Hononga Tuarua o nga Tauranga Kua Whakamahia | All |
| Te Hononga Tuarua o nga Tauranga | 4 |
| Hononga Tuarua | 7/8" Male, Right Angle |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 4 |
| Hononga Tuatahi | 7/8" Female, Right Angle |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko HARTING. Kei a matou nga 1808 nga HARTING 21349899495006 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
21349700597100 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8" CIRCULAR SINGLE ENDED CABLE - I roto i te Stock:
1298
- Wahanga #:
21349700598030 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8 CABLE ASSEMBLY 4P+PE ST/- F/ - I roto i te Stock:
2500
- Wahanga #:
21349700598100 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8" CIRCULAR SINGLE ENDED CABLE - I roto i te Stock:
1133
- Wahanga #:
21349899495010 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8 CABLE ASSEMBLY 4-POLE AN/AN - I roto i te Stock:
2287
- Wahanga #:
21349899597006 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE - I roto i te Stock:
1527
- Wahanga #:
21349899496006 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE - I roto i te Stock:
1691
- Wahanga #:
21349899496020 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8 CABLE ASSEMBLY 4-POLE AN/AN - I roto i te Stock:
1732
- Wahanga #:
21349700597050 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8 CABLE ASSEMBLY 4P+PE ST/- F/ - I roto i te Stock:
2092
- Wahanga #:
21349700598015 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY CORD SET 7/8 - I roto i te Stock:
2693
- Wahanga #:
21349899496010 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8 CABLE ASSEMBLY 4-POLE AN/AN - I roto i te Stock:
1823
- Wahanga #:
21349899495003 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE - I roto i te Stock:
1792
- Wahanga #:
21349899597003 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE - I roto i te Stock:
1399
- Wahanga #:
21349700598075 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY CORD SET 7/8 - I roto i te Stock:
1313
- Wahanga #:
21349700597030 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8 CABLE ASSEMBLY 4P+PE ST/- F/ - I roto i te Stock:
2829
- Wahanga #:
21349899495015 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE - I roto i te Stock:
1526
- Wahanga #:
21349700598050 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8 CABLE ASSEMBLY 4P+PE ST/- F/ - I roto i te Stock:
1705
- Wahanga #:
21349700597075 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8" CIRCULAR SINGLE ENDED CABLE - I roto i te Stock:
1315
- Wahanga #:
21349899496015 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE - I roto i te Stock:
1559
- Wahanga #:
21349899495020 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8 CABLE ASSEMBLY 4-POLE AN/AN - I roto i te Stock:
1756
- Wahanga #:
21349899496003 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE - I roto i te Stock:
2013

