21349697598003
HARTING
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 21349697598003 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 21349697598003 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 21349697598003 |
|---|---|
| Kaihanga | HARTING |
| Whakaahuatanga | 7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $21.795 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
Product parameter
| Tau Wae | 21349697598003 |
|---|---|
| Kaihanga | HARTING |
| Whakaahuatanga | 7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | |
| He Rahinga Kei te wātea | 1567 pcs |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP65, IP67 |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | - |
| Te roa | 0.98' (300.00mm) |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly 0.98' (300.00mm) |
| Tae | Black |
| Momo Tae | Round |
| Ko te Hononga Tuarua o nga Tauranga Kua Whakamahia | All |
| Te Hononga Tuarua o nga Tauranga | 5 |
| Hononga Tuarua | 7/8" Male |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 5 |
| Hononga Tuatahi | 7/8" Female |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko HARTING. Kei a matou nga 1567 nga HARTING 21349697598003 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
21349697597015 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE - I roto i te Stock:
1533
- Wahanga #:
21349697597020 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8 CABLE ASSEMBLY 4P+PE ST/ST F - I roto i te Stock:
1751
- Wahanga #:
21349697598020 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8 CABLE ASSEMBLY 4P+PE ST/ST F - I roto i te Stock:
1560
- Wahanga #:
21349697496020 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8 CABLE ASSEMBLY 4-POLE ST/ST - I roto i te Stock:
2215
- Wahanga #:
21349697598015 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE - I roto i te Stock:
1226
- Wahanga #:
21349700394015 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
783-SIGNAL R096MS-4,0C1-2 - I roto i te Stock:
3181
- Wahanga #:
21349700393050 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8 CABLE ASSEMBLY 2P+PE ST/- F/ - I roto i te Stock:
2937
- Wahanga #:
21349697496003 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE - I roto i te Stock:
1804
- Wahanga #:
21349697597010 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8 CABLE ASSEMBLY 4P+PE ST/ST F - I roto i te Stock:
2127
- Wahanga #:
21349697496015 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE - I roto i te Stock:
1545
- Wahanga #:
21349697598006 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE - I roto i te Stock:
1725
- Wahanga #:
21349700393015 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8 CABLE ASSEMBLY 2P+PE ST/- F/ - I roto i te Stock:
3723
- Wahanga #:
21349697597003 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE - I roto i te Stock:
1578
- Wahanga #:
21349697597006 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE - I roto i te Stock:
1571
- Wahanga #:
21349697496010 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8 CABLE ASSEMBLY 4-POLE ST/ST - I roto i te Stock:
2038
- Wahanga #:
21349700393030 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8 CABLE ASSEMBLY 2P+PE ST/- F/ - I roto i te Stock:
3389
- Wahanga #:
21349700393100 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8" CIRCULAR SINGLE ENDED CABLE - I roto i te Stock:
1420
- Wahanga #:
21349700393075 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8" CIRCULAR SINGLE ENDED CABLE - I roto i te Stock:
2063
- Wahanga #:
21349697598010 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY CORD SET 7/8 - I roto i te Stock:
1948
- Wahanga #:
21349697496006 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
7/8" CIRCULAR DOUBLE ENDED CABLE - I roto i te Stock:
1782

