75AP36-01-1-06N
Grayhill, Inc.
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 75AP36-01-1-06N me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 75AP36-01-1-06N me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 75AP36-01-1-06N |
|---|---|
| Kaihanga | Grayhill, Inc. |
| Whakaahuatanga | SWITCH ROTARY 6POS 200MA 115V |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $9.44 | $8.803 | $8.675 | $8.548 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $7.527 | $7.272 | $7.144 | |||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 75AP36-01-1-06N |
|---|---|
| Kaihanga | Grayhill, Inc. |
| Whakaahuatanga | SWITCH ROTARY 6POS 200MA 115V |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 4393 pcs |
| Pepa Raraunga | 75 Series |
| Hua Hua | 75AP36-01-1-06N-001.jpg , 75AP36-01-1-06N-002.jpg |
| Kāwai | Whakawhiti |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 30V |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 115V |
| Kāhua Whakamutunga | PC Pin |
| Raupapa | 75 |
| Pihanga Whakapae Paepae | - |
| Ētahi Ingoa | 75AP36-01-1-06N-ND 75AP3601106N GH7361 |
| Te Kaha Mahi | - |
| Tau o nga Tauranga | 6 |
| Te maha o nga Porowhita mo te Poraka | 1 |
| Te maha o nga Peke | 1 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakauruhia te Index | Fixed |
| Ngā āhuatanga | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Rotary Switch 6 Position SP6T 200mA (AC/DC) 115VAC Through Hole |
| Te Whakaaro i muri i te Paepae | 12.42mm |
| Whakatauranga onamata | 200mA (AC/DC) |
| Whakaaetanga Whakaaetanga | Non-Shorting (BBM) |
| Whakaaetanga Mea | Silver Cadmium Oxide (AgCdO) |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Waehe ma te Poraka | SP6T |
| Tuhinga o te Maka | 36° |
| Momo Kaihoko | Screwdriver Slot |
| Te roa o te Kaihoko | Flush |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Grayhill, Inc.. Kei a matou nga 4393 nga Grayhill, Inc. 75AP36-01-1-06N kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
75AP36-01-1-02N - Kaihanga:
Grayhill, Inc. - Whakaahuatanga:
SWITCH ROTARY 2POS 200MA 115V - I roto i te Stock:
4592
- Wahanga #:
75AP36-01-2-02N - Kaihanga:
Grayhill, Inc. - Whakaahuatanga:
SWITCH ROTARY 2POS 200MA 115V - I roto i te Stock:
3403
- Wahanga #:
75AF36-01-2-05N - Kaihanga:
Grayhill, Inc. - Whakaahuatanga:
SWITCH ROTARY 5POS 200MA 115V - I roto i te Stock:
2912
- Wahanga #:
75AP36-01-1-04N - Kaihanga:
Grayhill, Inc. - Whakaahuatanga:
SWITCH ROTARY 4POS 200MA 115V - I roto i te Stock:
4229
- Wahanga #:
75AP36-01-1-10N-C - Kaihanga:
Grayhill, Inc. - Whakaahuatanga:
SWITCH ROTARY 10POS 200MA 115V - I roto i te Stock:
4046
- Wahanga #:
75AP36-01-2-05N - Kaihanga:
Grayhill, Inc. - Whakaahuatanga:
SWITCH ROTARY 5POS 200MA 115V - I roto i te Stock:
3378
- Wahanga #:
75AF36-01-1-08N - Kaihanga:
Grayhill, Inc. - Whakaahuatanga:
SWITCH ROTARY 8POS 200MA 115V - I roto i te Stock:
3488
- Wahanga #:
75AF36-01-1-10N-C - Kaihanga:
Grayhill, Inc. - Whakaahuatanga:
SWITCH ROTARY 10POS 200MA 115V - I roto i te Stock:
3836
- Wahanga #:
75AP36-01-2-03N - Kaihanga:
Grayhill, Inc. - Whakaahuatanga:
SWITCH ROTARY 3POS 200MA 115V - I roto i te Stock:
3115
- Wahanga #:
75AP36-01-1-07N - Kaihanga:
Grayhill, Inc. - Whakaahuatanga:
SWITCH ROTARY 7POS 200MA 115V - I roto i te Stock:
4081
- Wahanga #:
75AP36-01-1-03N - Kaihanga:
Grayhill, Inc. - Whakaahuatanga:
SWITCH ROTARY 3POS 200MA 115V - I roto i te Stock:
4536
- Wahanga #:
75AF36-01-1-05N - Kaihanga:
Grayhill, Inc. - Whakaahuatanga:
SWITCH ROTARY 5POS 200MA 115V - I roto i te Stock:
4270
- Wahanga #:
75AP36-01-1-08N - Kaihanga:
Grayhill, Inc. - Whakaahuatanga:
SWITCH ROTARY 8POS 200MA 115V - I roto i te Stock:
4407
- Wahanga #:
75AF36-01-1-10N-F - Kaihanga:
Grayhill, Inc. - Whakaahuatanga:
SWITCH ROTARY 10POS 200MA 115V - I roto i te Stock:
4203
- Wahanga #:
75AP36-01-1-05N - Kaihanga:
Grayhill, Inc. - Whakaahuatanga:
SWITCH ROTARY 5POS 200MA 115V - I roto i te Stock:
4157
- Wahanga #:
75AF36-01-2-02N - Kaihanga:
Grayhill, Inc. - Whakaahuatanga:
SWITCH ROTARY 2POS 200MA 115V - I roto i te Stock:
3095
- Wahanga #:
75AP36-01-1-10N-F - Kaihanga:
Grayhill, Inc. - Whakaahuatanga:
SWITCH ROTARY 10POS 200MA 115V - I roto i te Stock:
3545
- Wahanga #:
75AF36-01-1-06N - Kaihanga:
Grayhill, Inc. - Whakaahuatanga:
SWITCH ROTARY 6POS 200MA 115V - I roto i te Stock:
3547
- Wahanga #:
75AF36-01-2-03N - Kaihanga:
Grayhill, Inc. - Whakaahuatanga:
SWITCH ROTARY 3POS 200MA 115V - I roto i te Stock:
2919
- Wahanga #:
75AP36-01-2-04N - Kaihanga:
Grayhill, Inc. - Whakaahuatanga:
SWITCH ROTARY 4POS 200MA 115V - I roto i te Stock:
3539
