VBUS054CV-HS3-GS08
Electro-Films (EFI) / Vishay
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona VBUS054CV-HS3-GS08 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona VBUS054CV-HS3-GS08 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | VBUS054CV-HS3-GS08 |
|---|---|
| Kaihanga | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 5V 22V LLP75-6A |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | Get a quote | ||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | VBUS054CV-HS3-GS08 |
|---|---|
| Kaihanga | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 5V 22V LLP75-6A |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 5922 pcs |
| Pepa Raraunga | VBUS054CV-HS3 |
| Hua Hua | VBUS054CV-HS3-GS08.jpg |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 5V (Min) |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 22V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 7V |
| Ngā Hononga Korekore | 4 |
| Momo | Steering (Rail to Rail) |
| Pūrere Pūrere Whakarato | LLP75-6A |
| Raupapa | - |
| Tiaki Raina Power | Yes |
| Power - Peak Pulse | 242W |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 6-WFDFN Exposed Pad |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 11A (8/20µs) |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Tau Wae Tuakiri | VBUS054 |
| Nga tono | General Purpose |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Electro-Films (EFI) / Vishay. Kei a matou nga 5922 nga Electro-Films (EFI) / Vishay VBUS054CV-HS3-GS08 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
VBUS05L1-DD1-G-08 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5.5V 17V LLP1006-2M - I roto i te Stock:
608656
- Wahanga #:
VBUS054CD-FHI-GS08 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5V 13V LLP2513-11L - I roto i te Stock:
4465
- Wahanga #:
VBUS05A1-SD0-G4-08 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5.5V 18V CLP0603 - I roto i te Stock:
4761
- Wahanga #:
VBUS053BZ-HNH-G-08 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5.5V 18V LLP1713-9L - I roto i te Stock:
4830
- Wahanga #:
VBUS05M1-DD1-G3-08 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5.5V 21V LLP1006-2M - I roto i te Stock:
1286072
- Wahanga #:
VBUS051CD-HD1-G-08 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5.5V 14V LLP1006-2L - I roto i te Stock:
750911
- Wahanga #:
VBUS054B-HSF-GS08 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5V 15V LLP75-6L - I roto i te Stock:
252043
- Wahanga #:
VBUS54ED-FBL-G4-08 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5.5V 12V LLP2510-10L - I roto i te Stock:
4391
- Wahanga #:
VBUS051BD-HD1-GS08 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5V 16V LLP1006-2L - I roto i te Stock:
755606
- Wahanga #:
VBUS054DD-HF4-GS08 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5V 19V LLP1010-5L - I roto i te Stock:
369775
- Wahanga #:
VBUS053CZ-HAF-G-08 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5.5V 18V LLP75-7L - I roto i te Stock:
184095
- Wahanga #:
VBUS05M2-HT1-G4-08 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5.5V 18V LLP1006-3L - I roto i te Stock:
1099908
- Wahanga #:
VBUS54DD-HS4-G4-08 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5.5V 19V LLP1010-5L - I roto i te Stock:
315454
- Wahanga #:
VBUS054B-HS3-GS08 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5V 15V LLP75-6A - I roto i te Stock:
4635
- Wahanga #:
VBUS052BD-HTF-GS08 - Kaihanga:
Vishay Semiconductor Diodes Division - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5VWM 16VC 4LLP75 - I roto i te Stock:
588968
- Wahanga #:
VBUS05B1-SD0-G4-08 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5.5V 18V CLP0603 - I roto i te Stock:
2288002
- Wahanga #:
VBUS052CD-FAH-GS08 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5V 5V LLP1713-7L - I roto i te Stock:
230988
- Wahanga #:
VBUS053AZ-HAF-GS08 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5.5V 18V LLP75-7L - I roto i te Stock:
263477
- Wahanga #:
VBUS05B1-SD0HG4-08 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5.5V 18V CLP0603 - I roto i te Stock:
1146394
- Wahanga #:
VBUS54CV-HSF-G4-08 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5.5V 22V LLP75-6L - I roto i te Stock:
301419
