TPC22AHM3/86A
Electro-Films (EFI) / Vishay
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona TPC22AHM3/86A me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona TPC22AHM3/86A me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | TPC22AHM3/86A |
|---|---|
| Kaihanga | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 18.8V 30.6V TO277A |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | Get a quote | ||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | TPC22AHM3/86A |
|---|---|
| Kaihanga | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 18.8V 30.6V TO277A |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 4004 pcs |
| Pepa Raraunga | TPC6.8 thru TPC43A |
| Hua Hua | TPC22AHM3/86A.jpg |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 18.8V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 30.6V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 20.9V |
| Ngā Hononga Korekore | 1 |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | TO-277A (SMPC) |
| Raupapa | Automotive, AEC-Q101, PAR®, eSMP® |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 1500W (1.5kW) |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Paa / Case | TO-277, 3-PowerDFN |
| Ētahi Ingoa | TPC22AHM3/86AGICT |
| Tae Mahi | -65°C ~ 185°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 49A |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Tau Wae Tuakiri | TPC* |
| Nga tono | Automotive |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Electro-Films (EFI) / Vishay. Kei a matou nga 4004 nga Electro-Films (EFI) / Vishay TPC22AHM3/86A kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
EEM12DRMI-S288 - Kaihanga:
Sullins Connector Solutions - Whakaahuatanga:
CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156 - I roto i te Stock:
17525
