SMB10J16AHE3/5B
Electro-Films (EFI) / Vishay
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona SMB10J16AHE3/5B me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona SMB10J16AHE3/5B me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | SMB10J16AHE3/5B |
|---|---|
| Kaihanga | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 16V 26V DO214AA |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 3200 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.108 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | SMB10J16AHE3/5B |
|---|---|
| Kaihanga | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 16V 26V DO214AA |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 223197 pcs |
| Pepa Raraunga | SMB10(8)J5.0(C)A - J40(C)A |
| Hua Hua | SMB10J16AHE3/5B.jpg |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 16V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 26V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 17.8V |
| Ngā Hononga Korekore | 1 |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | DO-214AA (SMB) |
| Raupapa | Automotive, AEC-Q101, TransZorb® |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 1000W (1kW) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | DO-214AA, SMB |
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 38.5A |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Tau Wae Tuakiri | SMB10J |
| Nga tono | Automotive |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Electro-Films (EFI) / Vishay. Kei a matou nga 223197 nga Electro-Films (EFI) / Vishay SMB10J16AHE3/5B kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
SMB10J17A R5G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 17V 27.6V DO214AA - I roto i te Stock:
174076
- Wahanga #:
SMB10J16A R5G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 16V 26V DO214AA - I roto i te Stock:
203603
- Wahanga #:
SMB10J15HE3/52 - Kaihanga:
Vishay Semiconductor Diodes Division - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 15VWM 26.9VC SMB - I roto i te Stock:
4969
- Wahanga #:
SMB10J16CAHM4G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 16V 26V DO214AA - I roto i te Stock:
283538
- Wahanga #:
SMB10J17-E3/52 - Kaihanga:
Vishay Semiconductor Diodes Division - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 17VWM 30.5VC SMB - I roto i te Stock:
4418
- Wahanga #:
SMB10J16AHR5G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 16V 26V DO214AA - I roto i te Stock:
170458
- Wahanga #:
SMB10J16AHE3/52 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 16V 26V DO214AA - I roto i te Stock:
210343
- Wahanga #:
SMB10J16CA R5G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 16V 26V DO214AA - I roto i te Stock:
322694
- Wahanga #:
SMB10J15CAHM4G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 15V 24.4V DO214AA - I roto i te Stock:
277426
- Wahanga #:
SMB10J15HE3/5B - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 15V 26.9V DO214AA - I roto i te Stock:
4898
- Wahanga #:
SMB10J17-E3/5B - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 17V 30.5V DO214AA - I roto i te Stock:
4882
- Wahanga #:
SMB10J16-E3/5B - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 16V 28.8V DO214AA - I roto i te Stock:
5000
- Wahanga #:
SMB10J16-E3/52 - Kaihanga:
Vishay Semiconductor Diodes Division - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 16VWM 28.8VC SMB - I roto i te Stock:
5445
- Wahanga #:
SMB10J16HE3/5B - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 16V 28.8V DO214AA - I roto i te Stock:
5508
- Wahanga #:
SMB10J16CA M4G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 16V 26V DO214AA - I roto i te Stock:
265113
- Wahanga #:
SMB10J16A-E3/5B - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 16V 26V DO214AA - I roto i te Stock:
238785
- Wahanga #:
SMB10J16HE3/52 - Kaihanga:
Vishay Semiconductor Diodes Division - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 16VWM 28.8VC SMB - I roto i te Stock:
5000
- Wahanga #:
SMB10J16CAHR5G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 16V 26V DO214AA - I roto i te Stock:
175120
- Wahanga #:
SMB10J16A-E3/52 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 16V 26V DO214AA - I roto i te Stock:
266382
- Wahanga #:
SMB10J15CAHR5G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 15V 24.4V DO214AA - I roto i te Stock:
269124
