SMAJ550-E3/61
Electro-Films (EFI) / Vishay
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona SMAJ550-E3/61 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona SMAJ550-E3/61 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | SMAJ550-E3/61 |
|---|---|
| Kaihanga | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 495V 760V DO214AC |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.229 | $0.195 | $0.182 | |||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $0.146 | $0.135 | $0.114 | |||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | SMAJ550-E3/61 |
|---|---|
| Kaihanga | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 495V 760V DO214AC |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 206927 pcs |
| Pepa Raraunga | SMAJ530,550 (E,HE) Series |
| Hua Hua | SMAJ550-E3/61.jpg |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 495V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 760V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 550V |
| Ngā Hononga Korekore | 1 |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | DO-214AC (SMA) |
| Raupapa | TransZorb® |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 300W |
| Packaging | Original-Reel® |
| Paa / Case | DO-214AC, SMA |
| Ētahi Ingoa | SMAJ550-E3/61GIDKR |
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 400mA |
| Capacitance @ Frequency | 90pF @ 1MHz |
| Tau Wae Tuakiri | SMAJ |
| Nga tono | General Purpose |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Electro-Films (EFI) / Vishay. Kei a matou nga 206927 nga Electro-Films (EFI) / Vishay SMAJ550-E3/61 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
SMAJ54CATR - Kaihanga:
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 54V 87.1V SMA - I roto i te Stock:
1246069
- Wahanga #:
SMAJ550HE3_A/H - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 495V 760V DO214AC - I roto i te Stock:
310310
- Wahanga #:
SMAJ550-M3/61 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 550V DO214AC - I roto i te Stock:
272976
- Wahanga #:
SMAJ550HE3_AIH - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 495V 760V DO214AC - I roto i te Stock:
265391
- Wahanga #:
SMAJ58-E3/5A - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 58V 103V DO214AC - I roto i te Stock:
5613
- Wahanga #:
SMAJ58-E3/61 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 58V 103V DO214AC - I roto i te Stock:
5576
- Wahanga #:
SMAJ550-E3/5A - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 495V 760V DO214AC - I roto i te Stock:
351570
- Wahanga #:
SMAJ54CAHM2G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 54V 87.1V DO214AC - I roto i te Stock:
519692
- Wahanga #:
SMAJ54CAHE3/61 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 54V 87.1V DO214AC - I roto i te Stock:
442968
- Wahanga #:
SMAJ5817E3/TR13 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
DIODE SCHOTTKY 1A 20V SMAJ - I roto i te Stock:
284893
- Wahanga #:
SMAJ550-M3/5A - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 550V DO214AC - I roto i te Stock:
301631
- Wahanga #:
SMAJ550HE3_ALL - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 495V 760V DO214AC - I roto i te Stock:
257578
- Wahanga #:
SMAJ54CHE3/5A - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 54V 96.3V DO214AC - I roto i te Stock:
4855
- Wahanga #:
SMAJ550HE3_A/I - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 495V 760V DO214AC - I roto i te Stock:
316497
- Wahanga #:
SMAJ54CAHR3G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 54V 87.1V DO214AC - I roto i te Stock:
525766
- Wahanga #:
SMAJ54CE3/TR13 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 54V 96.3V DO214AC - I roto i te Stock:
432410
- Wahanga #:
SMAJ54E3/TR13 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 54V 96.3V DO214AC - I roto i te Stock:
381605
- Wahanga #:
SMAJ58 - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 58V 98.28V DO214AC - I roto i te Stock:
376379
- Wahanga #:
SMAJ54CHE3/61 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 54V 96.3V DO214AC - I roto i te Stock:
5700
- Wahanga #:
SMAJ54CAHE3/5A - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 54V 87.1V DO214AC - I roto i te Stock:
483508
