P6SMB36CAHE3/5B
Electro-Films (EFI) / Vishay
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona P6SMB36CAHE3/5B me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona P6SMB36CAHE3/5B me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | P6SMB36CAHE3/5B |
|---|---|
| Kaihanga | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 30.8V 49.9V DO214AA |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 3200 pcs | 6400 pcs | 9600 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.085 | $0.079 | $0.074 | |||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | P6SMB36CAHE3/5B |
|---|---|
| Kaihanga | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 30.8V 49.9V DO214AA |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 252995 pcs |
| Pepa Raraunga | Packaging InformationP6SMB Series |
| Hua Hua | P6SMB36CAHE3/5B.jpg |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 30.8V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 49.9V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 34.2V |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | DO-214AA (SMB) |
| Raupapa | Automotive, AEC-Q101, P6SMB, TransZorb® |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 600W |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | DO-214AA, SMB |
| Ētahi Ingoa | P6SMB36CAHE3/5B-ND P6SMB36CAHE3/5BGITR |
| Tae Mahi | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 12A |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Mahinga Korero | 1 |
| Tau Wae Tuakiri | P6SMB |
| Nga tono | Automotive |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Electro-Films (EFI) / Vishay. Kei a matou nga 252995 nga Electro-Films (EFI) / Vishay P6SMB36CAHE3/5B kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
P6SMB36CA R5G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 30.8V 49.9V DO214AA - I roto i te Stock:
447975
- Wahanga #:
P6SMB39A - Kaihanga:
Bourns, Inc. - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 33.3V 53.9V DO214AA - I roto i te Stock:
471064
- Wahanga #:
P6SMB39A-E3/52 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 33.3V 53.9V DO214AA - I roto i te Stock:
345938
- Wahanga #:
P6SMB39A - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 33.3V 53.9V DO214AA - I roto i te Stock:
337653
- Wahanga #:
P6SMB36CA-E3/5B - Kaihanga:
Vishay Semiconductor Diodes Division - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 30.8VWM 49.9VC SMB - I roto i te Stock:
692502
- Wahanga #:
P6SMB36CA - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 30.8V 49.9V DO214AA - I roto i te Stock:
336864
- Wahanga #:
P6SMB39A R5G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 33.3V 53.9V DO214AA - I roto i te Stock:
511397
- Wahanga #:
P6SMB36CAT3 - Kaihanga:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 30.8V 49.9V SMB - I roto i te Stock:
79256
- Wahanga #:
P6SMB36CAHM4G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 30.8V 49.9V DO214AA - I roto i te Stock:
427787
- Wahanga #:
P6SMB39A M4G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 33.3V 53.9V DO214AA - I roto i te Stock:
383167
- Wahanga #:
P6SMB36CAHE3/52 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 30.8V 49.9V DO214AA - I roto i te Stock:
253654
- Wahanga #:
P6SMB36C - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 30.8V 52.4V DO214AA - I roto i te Stock:
374717
- Wahanga #:
P6SMB36CA-M3/52 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 30.8V 49.9V DO214AA - I roto i te Stock:
301492
- Wahanga #:
P6SMB36CA-M3/5B - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 30.8V 49.9V DO214AA - I roto i te Stock:
317135
- Wahanga #:
P6SMB36CA - Kaihanga:
Bourns Inc. - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 30.8VWM 49.9VC DO214AA - I roto i te Stock:
800090
- Wahanga #:
P6SMB39 - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 33.3V 56.6V DO214AA - I roto i te Stock:
429319
- Wahanga #:
P6SMB36CA M4G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 30.8V 49.9V DO214AA - I roto i te Stock:
377101
- Wahanga #:
P6SMB36CA-E3/52 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 30.8V 49.9V DO214AA - I roto i te Stock:
433686
- Wahanga #:
P6SMB36CAT3G - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 30.8V 49.9V SMB - I roto i te Stock:
201554
- Wahanga #:
P6SMB36CAHR5G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 30.8V 49.9V DO214AA - I roto i te Stock:
361209
