GL15T-HG3-18
Electro-Films (EFI) / Vishay
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona GL15T-HG3-18 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona GL15T-HG3-18 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | GL15T-HG3-18 |
|---|---|
| Kaihanga | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 15V 33V SOT23 |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 10000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.027 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | GL15T-HG3-18 |
|---|---|
| Kaihanga | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 15V 33V SOT23 |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 894145 pcs |
| Pepa Raraunga | GL05T-GL24T |
| Hua Hua | GL15T-HG3-18.jpg |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 15V (Max) |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 33V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 16.7V |
| Ngā Hononga Korekore | 1 |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SOT-23 |
| Raupapa | Automotive, AEC-Q101 |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 300W |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 5A (8/20µs) |
| Capacitance @ Frequency | 2.5pF @ 1MHz |
| Nga tono | Automotive |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Electro-Films (EFI) / Vishay. Kei a matou nga 894145 nga Electro-Films (EFI) / Vishay GL15T-HG3-18 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
GL15T-G3-08 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 15V 33V SOT23 - I roto i te Stock:
880328
- Wahanga #:
GL160F35CET - Kaihanga:
CTS Electronic Components - Whakaahuatanga:
CRYSTAL 16.000000 MHZ SMD - I roto i te Stock:
202887
- Wahanga #:
GL160F33IDT - Kaihanga:
CTS Electronic Components - Whakaahuatanga:
CRYSTAL 16.000000 MHZ SMD - I roto i te Stock:
202480
- Wahanga #:
GL15AR120002 - Kaihanga:
Sprague Goodman - Whakaahuatanga:
FIXED IND 120NH SMD - I roto i te Stock:
23988
- Wahanga #:
GL15T-G3-18 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 15V 33V SOT23 - I roto i te Stock:
854394
- Wahanga #:
GL15T-E3-18 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 15V 33V SOT23 - I roto i te Stock:
913333
- Wahanga #:
GL160F23CDT - Kaihanga:
CTS Electronic Components - Whakaahuatanga:
CRYSTAL 16.000000 MHZ SMD - I roto i te Stock:
218145
- Wahanga #:
GL15T-HG3-08 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 15V 33V SOT23 - I roto i te Stock:
870261
- Wahanga #:
GL15T-HE3-08 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 15V 33V SOT23 - I roto i te Stock:
849301
- Wahanga #:
GL160F33CDT - Kaihanga:
CTS Electronic Components - Whakaahuatanga:
CRYSTAL 16.000000 MHZ SMD - I roto i te Stock:
232310
- Wahanga #:
GL160F23IET - Kaihanga:
CTS Electronic Components - Whakaahuatanga:
CRYSTAL 16.000000 MHZ SMD - I roto i te Stock:
186532
- Wahanga #:
GL15A82N0002 - Kaihanga:
Sprague Goodman - Whakaahuatanga:
FIXED IND 82NH SMD - I roto i te Stock:
25740
- Wahanga #:
GL160F33IET - Kaihanga:
CTS Electronic Components - Whakaahuatanga:
CRYSTAL 16.000000 MHZ SMD - I roto i te Stock:
199482
- Wahanga #:
GL15T-HE3-18 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 15V 33V SOT23 - I roto i te Stock:
885457
- Wahanga #:
GL15T-E3-08 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 15V 33V SOT23-3 - I roto i te Stock:
994203
- Wahanga #:
GL160F35CDT - Kaihanga:
CTS Electronic Components - Whakaahuatanga:
CRYSTAL 16.000000 MHZ SMD - I roto i te Stock:
234863
- Wahanga #:
GL160F23IDT - Kaihanga:
CTS Electronic Components - Whakaahuatanga:
CRYSTAL 16.000000 MHZ SMD - I roto i te Stock:
192379
- Wahanga #:
GL15AR100002 - Kaihanga:
Sprague Goodman - Whakaahuatanga:
FIXED IND 100NH SMD - I roto i te Stock:
24023
- Wahanga #:
GL160F33CET - Kaihanga:
CTS Electronic Components - Whakaahuatanga:
CRYSTAL 16.000000 MHZ SMD - I roto i te Stock:
193356
- Wahanga #:
GL160F23CET - Kaihanga:
CTS Electronic Components - Whakaahuatanga:
CRYSTAL 16.000000 MHZ SMD - I roto i te Stock:
224480
