1.5KE20A-E3/54
Electro-Films (EFI) / Vishay
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1.5KE20A-E3/54 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1.5KE20A-E3/54 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 1.5KE20A-E3/54 |
|---|---|
| Kaihanga | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 17.1V 27.7V 1.5KE |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.225 | $0.196 | $0.184 | |||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $0.151 | $0.14 | $0.119 | |||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 1.5KE20A-E3/54 |
|---|---|
| Kaihanga | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 17.1V 27.7V 1.5KE |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 201191 pcs |
| Pepa Raraunga | 1.5KR6.8A-540A, 1N6267A-6303A |
| Hua Hua | 1.5KE20A-E3/54-001.jpg , 1.5KE20A-E3/54-002.jpg |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 17.1V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 27.7V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 19V |
| Ngā Hononga Korekore | 1 |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 1.5KE |
| Raupapa | TransZorb® |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 1500W (1.5kW) |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Paa / Case | DO-201AA, DO-27, Axial |
| Ētahi Ingoa | 1.5KE20A-E3/54CT 1.5KE20A-E3/54CT-ND 1.5KE20A-E3/54GICT |
| Tae Mahi | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 54.2A |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Nga tono | General Purpose |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Electro-Films (EFI) / Vishay. Kei a matou nga 201191 nga Electro-Films (EFI) / Vishay 1.5KE20A-E3/54 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
1.5KE200CHE3/73 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 162V 287V 1.5KE - I roto i te Stock:
4070
- Wahanga #:
1.5KE20A - Kaihanga:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 17.1V 27.7V AXIAL - I roto i te Stock:
4100
- Wahanga #:
1.5KE20AHA0G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 17.1V 27.7V DO201 - I roto i te Stock:
323703
- Wahanga #:
1.5KE20A - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 17.1V 27.7V DO201 - I roto i te Stock:
269754
- Wahanga #:
1.5KE20AHB0G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 17.1V 27.7V DO201 - I roto i te Stock:
285000
- Wahanga #:
1.5KE20AG - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 17.1V 27.7V AXIAL - I roto i te Stock:
5312
- Wahanga #:
1.5KE200CHE3/54 - Kaihanga:
Vishay Semiconductor Diodes Division - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 162VWM 287VC 1.5KE - I roto i te Stock:
4162
- Wahanga #:
1.5KE20A-TB - Kaihanga:
Littelfuse Inc. - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 17.1VWM 27.7VC AXIAL - I roto i te Stock:
252769
- Wahanga #:
1.5KE20AE3/TR13 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 17.1V 27.7V CASE-1 - I roto i te Stock:
5973
- Wahanga #:
1.5KE20A-B - Kaihanga:
Littelfuse Inc. - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 17.1VWM 27.7VC AXIAL - I roto i te Stock:
181171
- Wahanga #:
1.5KE20A-E3/54 - Kaihanga:
Vishay Semiconductor Diodes Division - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 17.1VWM 27.7VC 1.5KE - I roto i te Stock:
352366
- Wahanga #:
1.5KE20A-E3/73 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 17.1V 27.7V 1.5KE - I roto i te Stock:
167650
- Wahanga #:
1.5KE200HE3/73 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 162V 287V 1.5KE - I roto i te Stock:
5073
- Wahanga #:
1.5KE20A/54 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 17.1V 27.7V 1.5KE - I roto i te Stock:
6023
- Wahanga #:
1.5KE200CATR - Kaihanga:
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 171V 274V DO201AD - I roto i te Stock:
344862
- Wahanga #:
1.5KE20A-E3/51 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 17.1V 27.7V 1.5KE - I roto i te Stock:
113195
- Wahanga #:
1.5KE20A-B - Kaihanga:
Diodes Incorporated - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 17.1VWM 27.7VC DO201 - I roto i te Stock:
113001
- Wahanga #:
1.5KE20A-TP - Kaihanga:
Micro Commercial Components (MCC) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 17.1V 27.7V DO201AE - I roto i te Stock:
423391
- Wahanga #:
1.5KE200HE3/54 - Kaihanga:
Vishay Semiconductor Diodes Division - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 162VWM 287VC 1.5KE - I roto i te Stock:
5492
- Wahanga #:
1.5KE20A-T - Kaihanga:
Diodes Incorporated - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 17.1V 27.7V DO201 - I roto i te Stock:
155024
