1.5KE150C-E3/73
Electro-Films (EFI) / Vishay
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1.5KE150C-E3/73 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1.5KE150C-E3/73 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 1.5KE150C-E3/73 |
|---|---|
| Kaihanga | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 121V 215V 1.5KE |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | Get a quote | ||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 1.5KE150C-E3/73 |
|---|---|
| Kaihanga | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 121V 215V 1.5KE |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 4912 pcs |
| Pepa Raraunga | 1.5KR6.8A-540A, 1N6267A-6303A |
| Hua Hua | 1.5KE150C-E3/73.jpg |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 121V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 215V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 136V |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 1.5KE |
| Raupapa | TransZorb® |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 1500W (1.5kW) |
| Packaging | Tape & Box (TB) |
| Paa / Case | DO-201AA, DO-27, Axial |
| Tae Mahi | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 7A |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Mahinga Korero | 1 |
| Nga tono | General Purpose |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Electro-Films (EFI) / Vishay. Kei a matou nga 4912 nga Electro-Films (EFI) / Vishay 1.5KE150C-E3/73 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
SIT8208AC-31-18E-66.600000Y - Kaihanga:
SiTime - Whakaahuatanga:
-20 TO 70C, 5032, 20PPM, 1.8V, 6 - I roto i te Stock:
55437
