43-10535
Conec
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 43-10535 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 43-10535 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 43-10535 |
|---|---|
| Kaihanga | Conec |
| Whakaahuatanga | CONN FEMALE M12X1 ANGLE |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 5 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $16.419 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 43-10535 |
|---|---|
| Kaihanga | Conec |
| Whakaahuatanga | CONN FEMALE M12X1 ANGLE |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 2285 pcs |
| Pepa Raraunga | 43-10535 Drawing |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP67, IP69K |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | 43 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te roa | 32.8' (10.00m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly Circular 05 pos Female, Right Angle to Wire Leads 32.8' (10.00m) |
| Tae | Orange |
| Momo Tae | Round |
| Hononga Tuarua | Wire Leads |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 5 |
| Hononga Tuatahi | M12 Female, Right Angle |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Conec. Kei a matou nga 2285 nga Conec 43-10535 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com


