41-40033
Conec
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 41-40033 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 41-40033 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 41-40033 |
|---|---|
| Kaihanga | Conec |
| Whakaahuatanga | CONN 7/8" MALE 2POS |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $4.003 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 41-40033 |
|---|---|
| Kaihanga | Conec |
| Whakaahuatanga | CONN 7/8" MALE 2POS |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 8843 pcs |
| Pepa Raraunga | 41-40033 Drawing |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | - |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | 41 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te roa | 1.64' (500.00mm) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly 1.64' (500.00mm) |
| Tae | Multiple |
| Momo Tae | Individual |
| Hononga Tuarua | Wire Leads |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 3 |
| Hononga Tuatahi | 7/8" Male |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Conec. Kei a matou nga 8843 nga Conec 41-40033 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
41-40022 - Kaihanga:
Conec - Whakaahuatanga:
CONN RCPT FMALE 4POS GOLD SOLDER - I roto i te Stock:
9082
- Wahanga #:
41-40045 - Kaihanga:
Conec - Whakaahuatanga:
CONN RCPT 3POS JAM NUT PCB SKT - I roto i te Stock:
8495
- Wahanga #:
41-40021 - Kaihanga:
Conec - Whakaahuatanga:
CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER - I roto i te Stock:
10215
- Wahanga #:
41-40043 - Kaihanga:
Conec - Whakaahuatanga:
CONN RCPT MALE 4POS GOLD SOLDER - I roto i te Stock:
8499
- Wahanga #:
41-40046 - Kaihanga:
Conec - Whakaahuatanga:
CONN RCPT FMALE 4POS GOLD SOLDER - I roto i te Stock:
7385

