41-01089
Conec
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 41-01089 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 41-01089 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 41-01089 |
|---|---|
| Kaihanga | Conec |
| Whakaahuatanga | CONN 7/8" MALE 4POS |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $8.383 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 41-01089 |
|---|---|
| Kaihanga | Conec |
| Whakaahuatanga | CONN 7/8" MALE 4POS |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 4639 pcs |
| Pepa Raraunga | 41-01089 Drawing |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | - |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | 41 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te roa | 9.84' (3.00m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly 9.84' (3.00m) |
| Tae | Gray |
| Momo Tae | Round |
| Hononga Tuarua | Wire Leads |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 5 |
| Hononga Tuatahi | 7/8" Male, Right Angle |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Conec. Kei a matou nga 4639 nga Conec 41-01089 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com


