41-01046
Conec
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 41-01046 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 41-01046 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 41-01046 |
|---|---|
| Kaihanga | Conec |
| Whakaahuatanga | CBL MALE TO WIRE LEAD 4POS 16.4' |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $10.028 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 41-01046 |
|---|---|
| Kaihanga | Conec |
| Whakaahuatanga | CBL MALE TO WIRE LEAD 4POS 16.4' |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 3230 pcs |
| Pepa Raraunga | 41-01046 Drawing |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | - |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | 41 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te roa | 16.40' (5.00m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly Circular 04 pos Male to Wire Leads 16.40' (5.00m) |
| Tae | Black |
| Momo Tae | Round |
| Hononga Tuarua | Wire Leads |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 4 |
| Hononga Tuatahi | 7/8" Male |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Conec. Kei a matou nga 3230 nga Conec 41-01046 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
41-01041 - Kaihanga:
Conec - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 4POS 9.84' - I roto i te Stock:
5214
- Wahanga #:
41-01053 - Kaihanga:
Conec - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 4POS - I roto i te Stock:
3374
- Wahanga #:
41-01047 - Kaihanga:
Conec - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 4POS 32.8' - I roto i te Stock:
2360
- Wahanga #:
41-01056 - Kaihanga:
Conec - Whakaahuatanga:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 4POS - I roto i te Stock:
4437
- Wahanga #:
41-01042 - Kaihanga:
Conec - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 4POS 16.4' - I roto i te Stock:
3484
- Wahanga #:
41-01044 - Kaihanga:
Conec - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 4POS 6.56' - I roto i te Stock:
4822
- Wahanga #:
41-01052 - Kaihanga:
Conec - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 4POS - I roto i te Stock:
3839
- Wahanga #:
41-01040 - Kaihanga:
Conec - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 4POS 6.56' - I roto i te Stock:
5351
- Wahanga #:
41-01051 - Kaihanga:
Conec - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 4POS - I roto i te Stock:
2760
- Wahanga #:
41-01049 - Kaihanga:
Conec - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 4POS - I roto i te Stock:
3479
- Wahanga #:
41-01045 - Kaihanga:
Conec - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 4POS 9.84' - I roto i te Stock:
3460
- Wahanga #:
41-01048 - Kaihanga:
Conec - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 4POS - I roto i te Stock:
3655
- Wahanga #:
41-01054 - Kaihanga:
Conec - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 4POS - I roto i te Stock:
3336
- Wahanga #:
41-01055 - Kaihanga:
Conec - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 4POS - I roto i te Stock:
2376
- Wahanga #:
41-01050 - Kaihanga:
Conec - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 4POS - I roto i te Stock:
3402
- Wahanga #:
41-01043 - Kaihanga:
Conec - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 4POS 32.8' - I roto i te Stock:
2906

