P4SMA220A BK
Central Semiconductor
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona P4SMA220A BK me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona P4SMA220A BK me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | P4SMA220A BK |
|---|---|
| Kaihanga | Central Semiconductor |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 400MW SMA |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | Get a quote | ||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | P4SMA220A BK |
|---|---|
| Kaihanga | Central Semiconductor |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 400MW SMA |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 5936 pcs |
| Pepa Raraunga | P4SMA5.0A to P4SMA220A |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 220V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 356V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 242V |
| Ngā Hononga Korekore | 1 |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SMA |
| Raupapa | - |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 400W |
| Paa / Case | DO-214AC, SMA |
| Ētahi Ingoa | P4SMA220A BK-ND P4SMA220ABK |
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 1.1A |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Nga tono | General Purpose |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Central Semiconductor. Kei a matou nga 5936 nga Central Semiconductor P4SMA220A BK kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
P4SMA210A BK - Kaihanga:
Central Semiconductor - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 400MW SMA - I roto i te Stock:
4357
- Wahanga #:
P4SMA220A TR13 - Kaihanga:
Central Semiconductor - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 400MW SMA - I roto i te Stock:
385488
- Wahanga #:
P4SMA220A-E3/61 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 185V 328V DO214AC - I roto i te Stock:
398040
- Wahanga #:
P4SMA220CA - Kaihanga:
Bourns, Inc. - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 185V 328V DO214AC - I roto i te Stock:
355539
- Wahanga #:
P4SMA22 - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 18.8V 32.13V DO214AC - I roto i te Stock:
435785
- Wahanga #:
P4SMA220C - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 185V 344.4V DO214AC - I roto i te Stock:
5045
- Wahanga #:
P4SMA220CA - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 185V 328V DO214AC - I roto i te Stock:
346877
- Wahanga #:
P4SMA220A-E3/5A - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 185V 328V DO214AC - I roto i te Stock:
465898
- Wahanga #:
P4SMA20CAHM2G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 17.1V 27.7V DO214AC - I roto i te Stock:
598556
- Wahanga #:
P4SMA220A - Kaihanga:
Bourns, Inc. - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 185V 328V DO214AC - I roto i te Stock:
671922
- Wahanga #:
P4SMA220A-M3/61 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 185V 328V DO214AC - I roto i te Stock:
602497
- Wahanga #:
P4SMA210CA TR13 - Kaihanga:
Central Semiconductor - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 400MW SMA - I roto i te Stock:
5440
- Wahanga #:
P4SMA210CA BK - Kaihanga:
Central Semiconductor - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 400MW SMA - I roto i te Stock:
4016
- Wahanga #:
P4SMA210A TR13 - Kaihanga:
Central Semiconductor - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 400MW SMA - I roto i te Stock:
426738
- Wahanga #:
P4SMA220A - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 185V 328V DO214AC - I roto i te Stock:
300006
- Wahanga #:
P4SMA220A-M3/5A - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 185V 328V DO214AC - I roto i te Stock:
641356
- Wahanga #:
P4SMA220AHE3/61 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 185V 328V DO214AC - I roto i te Stock:
380036
- Wahanga #:
P4SMA220 - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 185V 344.4V DO214AC - I roto i te Stock:
305378
- Wahanga #:
P4SMA220AHE3/5A - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 185V 328V DO214AC - I roto i te Stock:
389743
- Wahanga #:
P4SMA20CAHR3G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 17.1V 27.7V DO214AC - I roto i te Stock:
436059
