3SMC75CA TR13
Central Semiconductor
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 3SMC75CA TR13 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 3SMC75CA TR13 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 3SMC75CA TR13 |
|---|---|
| Kaihanga | Central Semiconductor |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 75V 121V SMC |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 3000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.382 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 3SMC75CA TR13 |
|---|---|
| Kaihanga | Central Semiconductor |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 75V 121V SMC |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 83731 pcs |
| Pepa Raraunga | 3SMC5.0CA thru 3SMC170CA |
| Hua Hua | 3SMC75CA TR13.jpg |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 75V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 121V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 83.3V |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SMC |
| Raupapa | - |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 3000W (3kW) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | DO-214AB, SMC |
| Ētahi Ingoa | 3SMC75CA TR13 PBFREE 3SMC75CA TR13-TR 3SMC75CA TR13-TR-ND 3SMC75CATR13-TR |
| Tae Mahi | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 24.8A |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Mahinga Korero | 1 |
| Nga tono | General Purpose |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Central Semiconductor. Kei a matou nga 83731 nga Central Semiconductor 3SMC75CA TR13 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
3SMC8.0CA TR13 - Kaihanga:
Central Semiconductor - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 8V 13.6V SMC - I roto i te Stock:
32276
- Wahanga #:
3SMC64CA TR13 - Kaihanga:
Central Semiconductor - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 64V 103V SMC - I roto i te Stock:
75943
- Wahanga #:
3SMC70CA BK - Kaihanga:
Central Semiconductor - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 70V 113V SMC - I roto i te Stock:
26236
- Wahanga #:
3SMC7.0A TR13 - Kaihanga:
Central Semiconductor - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7V 12V SMC - I roto i te Stock:
69429
- Wahanga #:
3SMC70CA TR13 - Kaihanga:
Central Semiconductor - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 70V 113V SMC - I roto i te Stock:
35389
- Wahanga #:
3SMC78CA BK - Kaihanga:
Central Semiconductor - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 78V 126V SMC - I roto i te Stock:
26495
- Wahanga #:
3SMC78CA TR13 - Kaihanga:
Central Semiconductor - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 78V 126V SMC - I roto i te Stock:
29844
- Wahanga #:
3SMC8.0CA BK - Kaihanga:
Central Semiconductor - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 8V 13.6V SMC - I roto i te Stock:
25212
- Wahanga #:
3SMC85CA TR13 - Kaihanga:
Central Semiconductor - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 85V 137V SMC - I roto i te Stock:
94619
- Wahanga #:
3SMC78A TR13 - Kaihanga:
Central Semiconductor - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 78V 126V SMC - I roto i te Stock:
62628
- Wahanga #:
3SMC7.5CA TR13 - Kaihanga:
Central Semiconductor - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7.5V 12.9V SMC - I roto i te Stock:
45424
- Wahanga #:
3SMC75A TR13 - Kaihanga:
Central Semiconductor - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 75V 121V SMC - I roto i te Stock:
80406
- Wahanga #:
3SMC85A TR13 - Kaihanga:
Central Semiconductor - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 85V 137V SMC - I roto i te Stock:
44012
- Wahanga #:
3SMC7.0CA TR13 - Kaihanga:
Central Semiconductor - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7V 12V SMC - I roto i te Stock:
38202
- Wahanga #:
3SMC8.0A TR13 - Kaihanga:
Central Semiconductor - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 8V 13.6V SMC - I roto i te Stock:
90583
- Wahanga #:
3SMC8.5CA TR13 - Kaihanga:
Central Semiconductor - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 8.5V 14.4V SMC - I roto i te Stock:
103009
- Wahanga #:
3SMC7.0A BK - Kaihanga:
Central Semiconductor - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7V 12V SMC - I roto i te Stock:
53991
- Wahanga #:
3SMC7.5A TR13 - Kaihanga:
Central Semiconductor - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7.5V 12.9V SMC - I roto i te Stock:
91792
- Wahanga #:
3SMC8.5A TR13 - Kaihanga:
Central Semiconductor - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 8.5V 14.4V SMC - I roto i te Stock:
101213
- Wahanga #:
3SMC70A TR13 - Kaihanga:
Central Semiconductor - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 70V 113V SMC - I roto i te Stock:
69009
