MIKM0-85SH009
Cannon
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona MIKM0-85SH009 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona MIKM0-85SH009 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | MIKM0-85SH009 |
|---|---|
| Kaihanga | Cannon |
| Whakaahuatanga | MICRO M F CABLE 24" YELW |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | Get a quote | ||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | MIKM0-85SH009 |
|---|---|
| Kaihanga | Cannon |
| Whakaahuatanga | MICRO M F CABLE 24" YELW |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 5299 pcs |
| Pepa Raraunga | Microminiature CatalogMIKM, MIKQ Series Brochure |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | - |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | MIKM |
| Te roa | 2.00' (609.60mm) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly 2.00' (609.60mm) |
| Tae | Yellow |
| Momo Tae | Individual |
| Hononga Tuarua | Wire Leads |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 85 |
| Hononga Tuatahi | Female |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Cannon. Kei a matou nga 5299 nga Cannon MIKM0-85SH009 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
MIKM6-1-7PH003 - Kaihanga:
Cannon - Whakaahuatanga:
MICRO 7POS PLUG W/PIN 18" WIRE - I roto i te Stock:
748
- Wahanga #:
MIKM0-7SH074 - Kaihanga:
Cannon - Whakaahuatanga:
MICRO 7POS RCPT W/SKT 18" WIRE - I roto i te Stock:
556
- Wahanga #:
MIKM6-1-7PH002 - Kaihanga:
Cannon - Whakaahuatanga:
MICRO 7POS PLUG W/PIN 12" WIRE - I roto i te Stock:
592

