J2CE2011-10
Cannon
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona J2CE2011-10 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona J2CE2011-10 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | J2CE2011-10 |
|---|---|
| Kaihanga | Cannon |
| Whakaahuatanga | CONN COUPLER 20A 120V 10FT CABLE |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | Get a quote | ||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | J2CE2011-10 |
|---|---|
| Kaihanga | Cannon |
| Whakaahuatanga | CONN COUPLER 20A 120V 10FT CABLE |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko |
| He Rahinga Kei te wātea | 5332 pcs |
| Pepa Raraunga | J2CE,J2IV Systems DatasheetE-Mobility Catalog |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP44 |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | J2CE |
| Ētahi Ingoa | J2CE201110 |
| Te roa | 10.00' (3.05m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Vendor undefined / Vendor undefined |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly Circular 05 pos Female, Right Angle to Wire Leads 10.00' (3.05m) |
| Tae | Black |
| Momo Tae | Round |
| Hononga Tuarua | Wire Leads |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 5 |
| Hononga Tuatahi | Female, Right Angle |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Cannon. Kei a matou nga 5332 nga Cannon J2CE2011-10 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
J2CE2011-15 - Kaihanga:
Cannon - Whakaahuatanga:
CONN COUPLER 20A 120V 15FT CABLE - I roto i te Stock:
4420
- Wahanga #:
J2CE3021-25 - Kaihanga:
Cannon - Whakaahuatanga:
CONN COUPLER 30A 240V 25FT CABLE - I roto i te Stock:
3982
- Wahanga #:
J2CE3021-10 - Kaihanga:
Cannon - Whakaahuatanga:
CONN COUPLER 30A 240V 10FT CABLE - I roto i te Stock:
5877
- Wahanga #:
J2CE3021-20 - Kaihanga:
Cannon - Whakaahuatanga:
CONN COUPLER 30A 240V 20FT CABLE - I roto i te Stock:
4178
- Wahanga #:
J2CE2021-25 - Kaihanga:
Cannon - Whakaahuatanga:
CONN COUPLER 20A 240V 25FT CABLE - I roto i te Stock:
5816
- Wahanga #:
J2CE1611-15 - Kaihanga:
Cannon - Whakaahuatanga:
CONN COUPLER 16A 120V 15FT CABLE - I roto i te Stock:
5906
- Wahanga #:
J2CE2011-20 - Kaihanga:
Cannon - Whakaahuatanga:
CONN COUPLER 20A 120V 20FT CABLE - I roto i te Stock:
5670
- Wahanga #:
J2CE1611-10 - Kaihanga:
Cannon - Whakaahuatanga:
CONN COUPLER 16A 120V 10FT CABLE - I roto i te Stock:
4130
- Wahanga #:
J2CE4021-10 - Kaihanga:
Cannon - Whakaahuatanga:
CONN COUPLER 40A 240V 10FT CABLE - I roto i te Stock:
4394
- Wahanga #:
J2CE2021-10 - Kaihanga:
Cannon - Whakaahuatanga:
CONN COUPLER 20A 240V 10FT CABLE - I roto i te Stock:
5391
- Wahanga #:
J2CE2021-15 - Kaihanga:
Cannon - Whakaahuatanga:
CONN COUPLER 20A 240V 15FT CABLE - I roto i te Stock:
6009
- Wahanga #:
J2CE2021-20 - Kaihanga:
Cannon - Whakaahuatanga:
CONN COUPLER 20A 240V 20FT CABLE - I roto i te Stock:
5658
- Wahanga #:
J2CE3021-15 - Kaihanga:
Cannon - Whakaahuatanga:
CONN COUPLER 30A 240V 15FT CABLE - I roto i te Stock:
4395
- Wahanga #:
J2CE1611-25 - Kaihanga:
Cannon - Whakaahuatanga:
CONN COUPLER 16A 120V 25FT CABLE - I roto i te Stock:
5516
- Wahanga #:
J2CE1611-20 - Kaihanga:
Cannon - Whakaahuatanga:
CONN COUPLER 16A 120V 20FT CABLE - I roto i te Stock:
4125
- Wahanga #:
J2CE4021-25 - Kaihanga:
Cannon - Whakaahuatanga:
CONN COUPLER 40A 240V 25FT CABLE - I roto i te Stock:
4469
- Wahanga #:
J2CE4021-15 - Kaihanga:
Cannon - Whakaahuatanga:
CONN COUPLER 40A 240V 15FT CABLE - I roto i te Stock:
4271
- Wahanga #:
J2CE2011-25 - Kaihanga:
Cannon - Whakaahuatanga:
CONN COUPLER 20A 120V 25FT CABLE - I roto i te Stock:
5635
- Wahanga #:
J2CE7521-10 - Kaihanga:
Cannon - Whakaahuatanga:
CONN COUPLER 75A 240V 10FT CABLE - I roto i te Stock:
4784
- Wahanga #:
J2CE4021-20 - Kaihanga:
Cannon - Whakaahuatanga:
CONN COUPLER 40A 240V 20FT CABLE - I roto i te Stock:
5109

