KSL0V411 LFTR
C&K
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona KSL0V411 LFTR me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona KSL0V411 LFTR me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | KSL0V411 LFTR |
|---|---|
| Kaihanga | C&K |
| Whakaahuatanga | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.388 | $0.372 | $0.351 | $0.309 | $0.281 | |
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 5000 pcs | ||
| $0.267 | $0.26 | $0.204 | $0.19 | ||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | KSL0V411 LFTR |
|---|---|
| Kaihanga | C&K |
| Whakaahuatanga | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 127409 pcs |
| Pepa Raraunga | KSA, KSL Series Tact Datasheet |
| Hua Hua | KSL0V411 LFTR-001.jpg , KSL0V411 LFTR-002.jpg , KSL0V411 LFTR-003.jpg |
| Kāwai | Whakawhiti |
| Patohia nga huanga | IP60 - Dust Tight |
| Kāhua Whakamutunga | PC Pin |
| Whakaaetanga i teianei | - |
| Raupapa | KSL |
| RoHS Tūnga | Bulk |
| Whakaputa Mana | - |
| Momo Tae | - |
| Waehere Whakaputa | Side Actuated |
| Ētahi Ingoa | *KSL0V411 LFTR CKN10749 KSL0V411 LFTR-ND Y33R41139FP LFT Y33R41139FP LFT-ND Y33R41139FPLFT |
| Tae Mahi | -40°C ~ 90°C |
| Momo Tae | Through Hole, Right Angle |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Waehanga Kaihanga | KSL0V411 LFTR |
| Whakakamahi Whakakuku (Nominal) | Non-Illuminated |
| Whakaahuatanga | Standard |
| Momo Momo | - |
| Momo Tae | 0.05A @ 32VDC |
| Ngā āhuatanga | - |
| Whakaahua nui | Tactile Switch SPST-NO Side Actuated Through Hole, Right Angle |
| Whakaahuatanga | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V |
| Tatau Tau | SPST-NO |
| Whakaaetanga Whakaaetanga | Off-Mom |
| Te peke, Te kawe | 8.00mm x 8.00mm |
| Kāhua / Rahi Mahi | 300gf |
| Te Whakatairanga Mahi | 11.10mm |
| Te Raita Mahi, Te Matau Matau | - |
| Tae Whakatika | - |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko C&K. Kei a matou nga 127409 nga C&K KSL0V411 LFTR kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
KSL0V411LFTR - Kaihanga:
C&K - Whakaahuatanga:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V - I roto i te Stock:
122813
- Wahanga #:
KSL0V431LFT - Kaihanga:
C&K - Whakaahuatanga:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.01A 32V - I roto i te Stock:
89530
- Wahanga #:
KSL0V331LFT - Kaihanga:
C&K - Whakaahuatanga:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.01A 32V - I roto i te Stock:
115812
- Wahanga #:
KSL0V311LFT - Kaihanga:
C&K - Whakaahuatanga:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V - I roto i te Stock:
133635
- Wahanga #:
KSL0V411LFT - Kaihanga:
C&K - Whakaahuatanga:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V - I roto i te Stock:
5400
- Wahanga #:
KSL0V531LFT - Kaihanga:
C&K - Whakaahuatanga:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.01A 32V - I roto i te Stock:
138728
- Wahanga #:
KSL0V331 LFGR - Kaihanga:
C&K - Whakaahuatanga:
SWITCH TACTILE SPST-NO - I roto i te Stock:
5426
- Wahanga #:
KSL0V531 LFTR - Kaihanga:
C&K - Whakaahuatanga:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.01A 32V - I roto i te Stock:
118960
- Wahanga #:
KSL0V311 LFTR - Kaihanga:
C&K - Whakaahuatanga:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V - I roto i te Stock:
125856
- Wahanga #:
KSL0V431 LFTR - Kaihanga:
C&K - Whakaahuatanga:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.01A 32V - I roto i te Stock:
63240
- Wahanga #:
KSL0V331 LFTR - Kaihanga:
C&K - Whakaahuatanga:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.01A 32V - I roto i te Stock:
100925
- Wahanga #:
KSL0V511 LFTR - Kaihanga:
C&K - Whakaahuatanga:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V - I roto i te Stock:
94635
- Wahanga #:
KSL0V511LFT - Kaihanga:
C&K - Whakaahuatanga:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V - I roto i te Stock:
163665
