CRD16CM0CB
C&K
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona CRD16CM0CB me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona CRD16CM0CB me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | CRD16CM0CB |
|---|---|
| Kaihanga | C&K |
| Whakaahuatanga | SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | 45 pcs | 90 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $1.78 | $1.703 | $1.626 | $1.548 | ||
| 135 pcs | 270 pcs | 540 pcs | 1035 pcs | ||
| $1.393 | $1.239 | $1.20 | $1.084 | ||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | CRD16CM0CB |
|---|---|
| Kaihanga | C&K |
| Whakaahuatanga | SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 36362 pcs |
| Pepa Raraunga | CRD Series 10mm Dip Coded Rotary Switches |
| Hua Hua | CRD16CM0CB-001.jpg , CRD16CM0CB-002.jpg |
| Kāwai | Whakawhiti |
| He waatea | Yes |
| Te Whakatau Ngaohiko | 20VAC/DC |
| Kāhua Whakamutunga | PC Pin |
| Raupapa | CRD |
| Pana | 0.100" (2.54mm), Full |
| Packaging | Tube |
| Ētahi Ingoa | *CRD16CM0CB CKN6175 |
| Tae Mahi | -20°C ~ 85°C |
| Tau o nga Tauranga | 16 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Mahi Momo | 30,000 Steps |
| Te roa | 0.393" (10.00mm) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Teitei i runga i te Poari | 0.256" (6.50mm) |
| Ngā āhuatanga | Process Sealed |
| Te Oranga Rawa | 20,000 Steps |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Dip Switch Hexadecimal Complement 16 Position Through Hole Rotary for Tool Actuator 0.4VA 20VAC/DC |
| Whakatauranga onamata | 0.4VA |
| Whakaaetanga Mea | Beryllium Copper |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Takahanga | Hexadecimal Complement |
| Rauemi Ara | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Momo Kaihoko | Rotary for Tool |
| Taumata Mahi | Flush, Recessed |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko C&K. Kei a matou nga 36362 nga C&K CRD16CM0CB kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
CRD1680-7W-Z - Kaihanga:
Cirrus Logic - Whakaahuatanga:
REFERENCE DESIGN CS1680 - I roto i te Stock:
5795
- Wahanga #:
CRD1616-9W-Z - Kaihanga:
Cirrus Logic - Whakaahuatanga:
REFERENCE DESIGN FOR CS1616 - I roto i te Stock:
5009
- Wahanga #:
CRD16CW1CB - Kaihanga:
C&K - Whakaahuatanga:
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V - I roto i te Stock:
23234
- Wahanga #:
CRD1631-9W-Z - Kaihanga:
Cirrus Logic - Whakaahuatanga:
REFERENCE DESIGN CS1631 230V - I roto i te Stock:
4946
- Wahanga #:
CRD16CW1AB - Kaihanga:
C&K - Whakaahuatanga:
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V - I roto i te Stock:
22035
- Wahanga #:
CRD16CM0SBR - Kaihanga:
C&K - Whakaahuatanga:
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V - I roto i te Stock:
24521
- Wahanga #:
CRD16RL1AB - Kaihanga:
C&K - Whakaahuatanga:
SWITCH ROTARY DIP HEX 0.40VA 20V - I roto i te Stock:
21751
- Wahanga #:
CRD16CM0SK - Kaihanga:
C&K - Whakaahuatanga:
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V - I roto i te Stock:
4590
- Wahanga #:
CRD16CL1AB - Kaihanga:
C&K - Whakaahuatanga:
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V - I roto i te Stock:
20933
- Wahanga #:
CRD16CM0CK - Kaihanga:
C&K - Whakaahuatanga:
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V - I roto i te Stock:
5291
- Wahanga #:
CRD16CM0SKR - Kaihanga:
C&K - Whakaahuatanga:
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V - I roto i te Stock:
4285
- Wahanga #:
CRD1616A-9W-Z - Kaihanga:
Cirrus Logic - Whakaahuatanga:
BOARD EVAL FOR CS1616 - I roto i te Stock:
4115
- Wahanga #:
CRD16CM0AB - Kaihanga:
C&K - Whakaahuatanga:
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V - I roto i te Stock:
24944
- Wahanga #:
CRD16RM0AB - Kaihanga:
C&K - Whakaahuatanga:
SWITCH ROTARY DIP HEX 0.40VA 20V - I roto i te Stock:
28735
- Wahanga #:
CRD16RL1CB - Kaihanga:
C&K - Whakaahuatanga:
SWITCH ROTARY DIP HEX 0.40VA 20V - I roto i te Stock:
21058
- Wahanga #:
CRD1615A-8W-Z - Kaihanga:
Cirrus Logic - Whakaahuatanga:
EVAL BOARD FOR CS1615 - I roto i te Stock:
4629
- Wahanga #:
CRD1616A-8W-Z - Kaihanga:
Cirrus Logic - Whakaahuatanga:
EVAL BOARD FOR CS1616 - I roto i te Stock:
4924
- Wahanga #:
CRD16CM0AK - Kaihanga:
C&K - Whakaahuatanga:
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V - I roto i te Stock:
5039
- Wahanga #:
CRD16CM0SB - Kaihanga:
C&K - Whakaahuatanga:
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V - I roto i te Stock:
27613
- Wahanga #:
CRD1630-9W-Z - Kaihanga:
Cirrus Logic - Whakaahuatanga:
REFERENCE DESIGN CS1630 120V - I roto i te Stock:
5615
