PWCU-04AMMM-LL7B05
Amphenol LTW
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona PWCU-04AMMM-LL7B05 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona PWCU-04AMMM-LL7B05 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | PWCU-04AMMM-LL7B05 |
|---|---|
| Kaihanga | Amphenol LTW |
| Whakaahuatanga | POWER 20A+2A |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $19.273 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
Product parameter
| Tau Wae | PWCU-04AMMM-LL7B05 |
|---|---|
| Kaihanga | Amphenol LTW |
| Whakaahuatanga | POWER 20A+2A |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 2025 pcs |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP67 |
| Te whakangungu | Shielded |
| Raupapa | - |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te roa | 16.40' (5.00m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly 16.40' (5.00m) |
| Tae | Black |
| Momo Tae | Round |
| Hononga Tuarua | Wire Leads |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 4 |
| Hononga Tuatahi | Male |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Amphenol LTW. Kei a matou nga 2025 nga Amphenol LTW PWCU-04AMMM-LL7B05 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
PWCU-04AMMM-LL7A01 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A+2A - I roto i te Stock:
4534
- Wahanga #:
PWCU-04AMMM-LL7B01 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A+2A - I roto i te Stock:
5012
- Wahanga #:
PWCU-04AMMM-LL7B10 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A+2A - I roto i te Stock:
916
- Wahanga #:
PWCU-04RMMS-LC7001 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A+2A - I roto i te Stock:
14797
- Wahanga #:
PWCU-04BFMA-LL7002 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A UL - I roto i te Stock:
9307
- Wahanga #:
PWCU-04AMFM-LL7B02 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A+2A - I roto i te Stock:
3161
- Wahanga #:
PWCU-04AMMM-LL7A05 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A+2A - I roto i te Stock:
2718
- Wahanga #:
PWCU-04RMFS-LC7001 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A+2A - I roto i te Stock:
14471
- Wahanga #:
PWCU-04AMFM-LL7B10 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A+2A - I roto i te Stock:
1006
- Wahanga #:
PWCU-04AMFM-LL7B05 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A+2A - I roto i te Stock:
1594
- Wahanga #:
PWCU-04BFFA-LL7002 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A UL - I roto i te Stock:
6790
- Wahanga #:
PWCU-04RMMS-LC7002 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A UL - I roto i te Stock:
10900
- Wahanga #:
PWCU-04AMMM-LL7A02 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A+2A - I roto i te Stock:
5340
- Wahanga #:
PWCU-04AMMM-LL7B02 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A+2A - I roto i te Stock:
3697
- Wahanga #:
PWCU-12BMMA-TL7001 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A+2A - I roto i te Stock:
5100
- Wahanga #:
PWCU-04AMMM-LL7A10 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A+2A - I roto i te Stock:
2071
- Wahanga #:
PWCU-04RMFS-LC7002 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A UL - I roto i te Stock:
12937
- Wahanga #:
PWCU-04AMFM-LL7B01 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A+2A - I roto i te Stock:
4284
- Wahanga #:
PWCU-04AMFM-LL7A05 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A+2A - I roto i te Stock:
3049
- Wahanga #:
PWCU-04AMFM-LL7A10 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A+2A - I roto i te Stock:
2021

