PWC-03BFFM-LL7E01
Amphenol LTW
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona PWC-03BFFM-LL7E01 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona PWC-03BFFM-LL7E01 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | PWC-03BFFM-LL7E01 |
|---|---|
| Kaihanga | Amphenol LTW |
| Whakaahuatanga | POWER 20A |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $7.272 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
Product parameter
| Tau Wae | PWC-03BFFM-LL7E01 |
|---|---|
| Kaihanga | Amphenol LTW |
| Whakaahuatanga | POWER 20A |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 4846 pcs |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP67 |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | - |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te roa | 3.28' (1.00m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly 3.28' (1.00m) |
| Tae | Black |
| Momo Tae | Round |
| Hononga Tuarua | Wire Leads |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 3 |
| Hononga Tuatahi | Female |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Amphenol LTW. Kei a matou nga 4846 nga Amphenol LTW PWC-03BFFM-LL7E01 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
PWC-03BFMA-LL7001 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
10464
- Wahanga #:
PWC-03BFFM-LL7D10 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
1662
- Wahanga #:
PWC-03BFMA-LL7002 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A UL - I roto i te Stock:
8443
- Wahanga #:
PWC-03BFMA-TL7001 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
11583
- Wahanga #:
PWC-03BFFA-TL7001 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
10444
- Wahanga #:
PWC-03BFMM-LL7D10 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
1662
- Wahanga #:
PWC-03BFFM-LL7D01 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
4448
- Wahanga #:
PWC-03BFMM-LL7D02 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
4164
- Wahanga #:
PWC-03BFFM-LL7D05 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
2676
- Wahanga #:
PWC-03AMMM-TL7B02 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
3938
- Wahanga #:
PWC-03BFFM-LL7E05 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
1961
- Wahanga #:
PWC-03BFFM-LL7E10 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
838
- Wahanga #:
PWC-03BFMM-LL7D01 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
5975
- Wahanga #:
PWC-03AMMM-TL7B10 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
1292
- Wahanga #:
PWC-03BFFA-LL7002 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
CONN PLUG FMALE 3POS SOLDER CUP - I roto i te Stock:
14104
- Wahanga #:
PWC-03BFMM-LL7D05 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
2586
- Wahanga #:
PWC-03BFFM-LL7E02 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
3397
- Wahanga #:
PWC-03AMMM-TL7B05 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
1821
- Wahanga #:
PWC-03BFFA-LL7001 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
9657
- Wahanga #:
PWC-03BFFM-LL7D02 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
POWER 20A - I roto i te Stock:
4863

